gebe
  1. evinim

evinim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eylül 2011 Anneleri buraya

Konu, 'Eylül Ayı Anneleri' kısmında evinim tarafından paylaşıldı.

eylül 2011 anneleri 2011 eylül anneleri de doğum yapacaklar selamm ben 7 haftalık hamileyim... doğum eylül de inş.
    :sigarayok:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eylül annesi
    bende 9. haftadayım ve kısmetse inşallah eylül de doğacak melegim.

3. evinim

evinim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşaallah yüce Rabbim hayırlısıyla kucağına nasip etsin

4. tatlııı kızımm

tatlııı kızımm Forum Okuru

selammm

bende eylülün 7 si veya8 gibi doğum yapıcam 18 haftalık hamileyim bi kızım olucak sabırsızlıkla bekliyorum bütün odak noktam o bi kaç kez hareketlerini hissettim ama bi kaç gündür pek hissedemiyorum canım ona sıkıldı 20. haftaya kadar sık olarak hisetmemek normalmiş ama anneyiz sonuçta ilk bebeğimde olduğu için çok pimpirikliyim karnım biraz çıktı çok mutluyum allhım dileyen ve isteyen herkese nasip eder bu eşi benzersiz duyguyu...

5. tatlııı kızımm

tatlııı kızımm Forum Okuru

çok sevindim bende eylülde doğum yapıcam inş. 7 veya 8 gibi çok heyecanlıyım nasıl yapacaz die azcık korku var da :D

6. evinim

evinim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kızım olacak.. doğum eylülde olduğu için ismini eylül koymayı düşünüyorum...
    karnımda birazcık çıktı, çok mutluyum...
    17. haftaya giriyorum hareketlerini hissetmedim daha biraz tedirginim ama 4 buçuk aya kadar sabret diyorlar

7. Unregistered

Unregistered Forum Okuru

selamlar
    bende eylül annesi olacağım ismi de şimdiden belli: eylül duru:) sabırsızlıkla doğacağı anı bekliyorum şu an 21 haftalık olduk zaman hızla geçiyor. yalnız dün detaylı ultrason yaptırdık kalp kapakçığında kireçlenme görüldü doktorum zamanla geçer dedi ama ben yine de çok üzüldüm sizlerden böyle bişeyle karşılaşan var mı

8. ALİ İMRAN

ALİ İMRAN Forum Okuru

oğlumm

Benim oğlum olacak inşallah doğumumda eylül 8 o günü sabırsızlıkla bekliyorum şimdi 23 haftalık hamileyim müthiş bi duydu RABBİM isteyen herkese nasip etsin

9. serpil26

serpil26 Forum Okuru

slm kizlar ben de yilbasi sabahi hamile oldugumu ögrendim bu ikinci cocugum kendimi cok karisik hissediyorum hem sevinc hem hüzün hormonlardanmi acaba cok karisigim bir bucuk senedir olmuyordu cok istemistim bu ayda aman olmaz zaten dedim oldu sasirdim!!!!

eylül 2011 Anneleri buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri burada buluşalım

sbs anneleri evet arkadaşlar ben de bir SBS annesiyim... oğlum 6.sınıfa gidiyor... neler yapacağız,nasıl davranacağız, sorularımız ya da sorunlarımız varsa paylaşalım... dersaneye göndermek,eğer maddi durum müsaitse şart ama çalışmayan çocuk diye elimizi üstünden çekmemiz gerekmiyor,aksine çocuğumuzu olumlu yönde motive etmek yine bizlere düşüyor diye düşünüyorum... Sistem...
  3. Aralık 2011 annelerı

Aralık 2011 annelerı

Merhaba sıtede ılk mesajım,cok heycanlıyım,11 haftalık hamıleyım ama kanamam oldugu ıcın 4 gundur yatıorum...bu donemde kanaması olan varmı?yardım edebılırmısınız?
  4. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  5. 2011-2012 Dokuz Eylül Üniversitesi Taban Puan Bilgileri Burada

2011-2012 Dokuz Eylül Üniversitesi Taban Puan Bilgileri Burada

2011 2012 dokuz eylül üniversitesi taban puanları bölüm bilgileri listesi hangi bölüm kaç puan ile ilgili bilgiler burada melekler İzmir'in üniversitelerinden Ege üniversitesi 2011-2012 taban puan bilgilerini daha önce sizlerle paylaşmıştık melekler :) Şimdi de öğrenci meleklerimiz için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 2011-2012 taban puan bilgilerini vermek istiyoruz :) LÜTFEN TIKLAYINIZ :)

Sayfayı Paylaş