gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Bugün Yapılıyor İşbaşı Yarın !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

10 eylül öğretmen atamaları 2012

2012 Eylül öğretmen atamaları

Sevgili melekler, sonuçlarını buradan öğrenebileceğiniz 10 Eylül 2012 öğretmen atamaları bugün yapılıyor. Haberle ilgili detaylar şöyle...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 40 bin kadrolu öğretmen atamasını Bugün gerçekleştirecek.MEB, okullardaki öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere ilk atama, açıktan ve kurumlar arası atama ile açıktan ilk, kurumlar arası ilk atama yoluyla toplam 40 bin 164 öğretmen ataması yapacak.Atama yapılacak alanlar ve kontenjanları incelendiğinde en çok atama 4 bin 635 kontenjan ile Türkçe öğretmenliğinde olacak. Bu alanı sırasıyla 4 bin 377 kontenjanla okul öncesi öğretmenliği, 3 bin 876 kontenjan ile ilköğretim matematik öğretmenliği takip ediyor.

Atanan öğretmenler görevlerine 11 Eylül 2012 tarihinden itibaren başlayacak.

Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Bugün Yapılıyor İşbaşı Yarın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yarın 4 bin 786 kadroya yapacağı öğretmen ataması için 40 bine yakın aday başvurdu. MEB, resmi okulların öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla yarın 4 bin 786 kadroya atama yapacak. Sözleşmeli öğretmenlerden kadroya atananların yerlerine de sözleşmeli öğretmen görevlendirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Remzi Kaya, sorusu üzerine,...
  2. 2012 Eylül Ayı Öğretmen Atamaları Hakkında Bilgiler

2012 Eylül Ayı Öğretmen Atamaları Hakkında Bilgiler

2012 öğretmen atamaları 2012 öğretmen atamaları ne zaman En son verdiğimiz 2012 Ağustos öğretmen atamaları haberinden sonra 2012 Eylül öğretmen atamaları hakkında yeni bir bilgi MEB'ndan geldi sevgili melekler. 2012 öğretmen atamaları ile ilgili olarak MEB'nın yaptığı Eylül 2012 atamaları ile ilgili haber şöyle.... Milli Eğitim Bakanlığı, Eylül'de 40 bin yeni öğretmen ataması...
  3. 2012 Eylül Öğretmen Atamaları İçin Başvuru Tarihleri

2012 Eylül Öğretmen Atamaları İçin Başvuru Tarihleri

Eylül 2012 MEB Öğretmen Atama Başvurusu ve Tarihleri Öğretmen Atama Başvurusu ve Tarihleri Eylül 2012 Sevgili melekler, MEB 2012 Eylül ayında 40 bin öğretmen ataması yapacağını duyurmuştu. Bu sayfamızda Eylül 2012 MEB Öğretmen Atama Başvurusu ve Tarihleri ile ilgili yapılan açıklamayı paylaşıyoruz sizlerle ; Öğretmen adaylarının 4 gözle beklediği atama tarihleri belli oldu....
  4. 2012 Eylül Öğretmen Atamaları 10 Eylül'de 40 Bin Öğretmenle Yapılacak

2012 Eylül Öğretmen Atamaları 10 Eylül'de 40 Bin Öğretmenle Yapılacak

10 eylül öğretmen atamaları 2012 öğretmen atamaları eylül 2012 öğretmen atamaları Sevgili melekler, 2 gün önce haberini verdiğimiz 2012 eylül öğretmen atamaları ve başvuruları hakkında ki bilgilerin ardından MEB yeni bir açıklama yaparak eylül 2012 öğretmen atamalarının 10 Eylül'de yapılacağı haberini verdi. Detaylar şöyle... 2012 Eylül Dönemi Öğretmen Atamaları 10...
  5. 10 Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Kılavuzu

10 Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Kılavuzu

2012 Öğretmen Atama Kılavuzu 10 Eylül 2012 Eylül Ayı Öğretmen Atama Kılavuzu Sevgili melekler, MEB 10 Eylül 2012 tarihinde öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. Konuyla ilgili olarak 2012 Eylül Ayı Öğretmen Atama Kılavuzu ile ilgili bilgiler ise şöyle... MEB öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere ilk atama yoluyla 40.000 kadrolu öğretmen ataması yapacak. 2012 Öğretmen Atamaları 10...

Sayfayı Paylaş