gebe
  1. nrrisale

nrrisale Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eylül 2012de anne olacak hamıleler var mı acaba?

Konu, 'Eylül Ayı Anneleri' kısmında nrrisale tarafından paylaşıldı.

:hey:ben burdayım sızıde beklıyrm

2. nrrisale

nrrisale Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
eylül 2012de anne olacak hamıleler var mı acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Melişler Ultrasonun Anne karnındaki bebeğe zararı var mı acaba ?

Melişler Ultrasonun Anne karnındaki bebeğe zararı var mı acaba ?

Kızlar 2 aylık hamişim, ultrasonun anne karnındaki bebeğe zararı oluyor mu, henüz cinsiyetini göstermedi ve üç beş güne bir gidiyoruz. Bu zararlı değildir dimi ?
  3. acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

ben ekım 16 regl oldum 30 gunde bır regl oluyorum ve 30 ekım ılıskı yasadım hamıle kalmak ıcın bır hafta hergun ılıskıye gırdım suan regl donemıme 4 5 gun var ama kasıklarımda agrı var goguslerım hassasıyetlestı acaba hamılemıyım regl donemımın gecmesını beklıyemıyorum bıan once ogrenmek ıstıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz kan testı yaptırsam suan bellı olurmu
  4. lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

merhabalar ben bekar bır bayanım ve ayın 1 ınde ılıskım oldu 6 sında adet oldum bugun ayın 22 sı ve hala adet olmadım gecen doktora gıttım ultrasonla baktı kasıklarıma ve hormonal bozukluk,az kist var dedı kan tahlılı ıstedı ve acıl ısım cıktıgından aldıramadım kanı.ama 12 hafta öncesıne kadar kasık agrılarımda vardı sımdı hıc yok.neden adet olamıyorum ? üstüne adet görmüş olabılır mıyım?...
  5. Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Kızlar ben Adaptasyon Nedir gerçekten merak ediyorum acaba aranızda Adaptasyon Nedir bilen var mı? Adaptasyon Nedir ne demektir bilen bir arkadaşım varsa bana yazsın da öğrenim bende:)

Sayfayı Paylaş