gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eylül Ayı Gezegen Hareketleri

Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

eylül ayının özellikleri eylül ayı gezegen hareketleri gezegenlerin hareketleri 2010 gezegen 2011 20 Ağustos’ta Aslan burcunda doğan yeni ay, 6 Eylül’le kadar yeni başlatacağımız işlerin destek görmesini sağlayacak. Seçici yönlerimizi ortaya çıkaracak. Seçkin çevrelerde olacağımız için, özel dostluklarımız önem kazanacak. Karşılaştığımız kişilerin kariyerli ve statümüzü destekleyecek kişiler olmasına dikkat edeceğiz. 5Eylüle kadar tüm işlerimizi tamamlamalıyız. Yarım kalan eski sorunlarımızın çözümünü ise daha sonraya bırakmalıyız. 7- 28 Eylül arası Merkür önce terazi’de 18 Eylülden sonra Başak’ta geri hareketine başlayacaktır. Önce hukuksal sorunlarımız daha sonra2da iletişim konusunda yaşayacağımız birtakım sorunlar canımızın sıkılmasına neden olacaktır. Ayrıca Venüs Aslanda 18 Eylüle kadar bize şans verecektir. Eski bir dost ve sevgili ile bir davette karşılaşabiliriz. Yine bu dönemde zeka ve cesaret ön plana çıkacak. Toplumsal arayışlar bireysel davranışlarımızla paralel ilerleyecek.20 Eylülden sonra Ay sonuna kadar Başak’ta ilerleyecek olan Venüs, duygusal hayatımıza belli bir düzen ve mantık getirecek ve pratik olmamızı sağlayacaktır.

alıntı

Eylül Ayı Gezegen Hareketleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Hareket Vakti

Emre Aydın - Hareket Vakti

is karası gibiyim o temiz ellerinde dil yarası gibiyim o masum sözlerinde kal deme hiç bunu benden isteme sus bu gece bana aşktan sakın hiç bahsetme dur bu gece bana dokunma beni delirtme sana boşuna umut vermek istemem çağıran bir şeyler var hep beni uzak şehirlerde bana ait birşeyler var o sert gülüşlerde sen yine olduğun gibi kal benim için sakın değişme giderim bugün ha yarın...
  2. Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

hareket vakti akor okul vakti notaları emre aydın is karası Am İs karası gibiyim o temiz ellerinde F Dil yarası gibiyim bu masum sözlerinde Dm E Kal deme hiç, bunu benden isteme Am Sus bu gece Bana aşktan sakın hiç bahsetme F Dur bu gece Bana dokunma, beni delirtme Dm E Sana boşuna umut vermek istemem Am Çağıran bir şeyler var hep ) E )...
  3. İkizler 2008 Eylül Ayı Yorumu

İkizler 2008 Eylül Ayı Yorumu

Tüm Eylül ayı içinde, ev , aile üyeleri , yakın akrabalarınız ve yaşadığınız yer ile alakalı pek çok konuda önemli olaylar ve haberler alacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızda ise ayın ilk 7 günü içinde ciddi bir sözleşme , önemli bir toplantı , kurs , fuar veya şehir içi yapılabilecek kısa bir seyahat gündeme gelebilir. Ev ve yaşadığınız yerde çıkabilecek problemlerden dolayı bu ay...
  4. 2009 Nisan Ayı Gezegen Hareketleri

2009 Nisan Ayı Gezegen Hareketleri

Ay boyunca Güneş Koç burcunda seyredeceği için, enerjik ve atılımcı yönlerimize destek verecek. Öncülüğünü yapacağımız bir çok farklı bir iş bizi bekliyor. Sabırsız yönlerimiz atak yapıyor. 17 Nisan’a kadar geri giden Venüs, bir aşk ilişkilerini olumsuz etkileyecektir. Üstelik bu yolculuk Önce Koç’ta başlayacak ve Ateş gruplarını gereksiz bir öfke seline kapılmalarına neden olacaktır. Ay...
  5. Ağustos Ayı Gezegen Hareketleri

Ağustos Ayı Gezegen Hareketleri

ağustos ayının özellikleri filiz özkol 2009 burç yorumları filiz mete haftalık burc yorumu 2011 gezegen hareketleri özkol 2011 burç yorumları 22 Temmuzda Güneş tutulması Yengeç burcunda gerçekleşti. Tutulmaların en büyük özelliği; dış dünyadan, özel hayatımızı etkilecek bazı koşulları bize getirme özelliğine sahip olmasıdır. Bu konuda kontrol yeteneğimiz; ya çok az, ya da hiç yoktur. Bu...

Sayfayı Paylaş