gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eylül ve Haziran Aylarındaki Seminer Dönemleri

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Öğretmen melekler, Eylül ve Haziran aylarında yapılan seminer dönemlerini faydalı buluyor musunuz?

Ne yapıyorsunuz seminer dönemlerinde?

Kaç yıldır bir faydalı iş göremedim ben şahsen. Gören var mı merak ediyorum...

Eylül ve Haziran Aylarındaki Seminer Dönemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enflasyonda 9 ayın sultanı eylül

Enflasyonda 9 ayın sultanı eylül

Yılbaşından bu yana en yüksek seviyesine çıkan enflasyona ramazan ayı ve okulların açılması damgasını vurdu. Tüketici fiyatlarında (TÜFE) artış yüzde 1.03 ile beklentilere yakın çıktı Enflasyonun her yıl mevsimsel nedenlerle yükseldiği eylül ayında tüketici fiyatlarındaki artış yüzde 1.03'e ulaştı. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, bu oran yılbaşından bu yana en yüksek aylık tüketici...
  2. Kadınların ve erkeklerin alması gereken seminerler

Kadınların ve erkeklerin alması gereken seminerler

Erkeklerin alması gereken seminerler Orta düzey renk bilgisi ve iki şey arasındaki farkı bulma, Tuveaet kağıdını değiştirme denen fenomen, Araba kullanma psikozuna giriş a) İktidarım sollamama bağlı değildir (Grup terapi) b) Araba kullanırken bilinci yerinde tutabilme teknikleri c) Sağım-Solum (Work Shop) Toplum içinde organ düzeltme sanatı (burun karıştırma ve geğirme - akupunktur...
  3. Haziran Ayında Doğanlar ve Karakter Özellikleri

Haziran Ayında Doğanlar ve Karakter Özellikleri

haziran ayında doğanlar, haziran ayında doğanların özellikleri, doğum ayına göre kişilik özellikleri Haziran ayında doğan sevgili meleklerimiz, eğer kişisel özelliklerinizin sizinle aynı ay doğan kişilerle benzerlik gösterip göstermediğini merak ediyorsanız, hemen yazımızın devamındaki özelliklere bir göz atın bakalım... Aynı anda birçok şeyi yapabilir. Nazik ve tatlı dillidir...

Sayfayı Paylaş