Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

eylül yeni tanıdım ama zincirleme isim tanlaması gibisin eylül mehmet tutku :) ama baya konuşkansın bize göre ii bi huy ama cevrende nasıl bilmiyorum gerçi ben burdakinden iki kat fazla konuşan biriyim siz düşünün ayrıca sadece senin hakkınd amı yazcaz yoksa herkez biribirini nasıl gördüğünmü yazıca k :hıms:

metancım valla eylül mehmet utku olacak o tutku değil:D:D canım benim konuşmayı severim valla kocişim bana çenen gine açıldı bi sus der ayy ben yorulmak bilmiyon nedem bacım ya :D:Dbuarada başka melekler için de yazılsın istiyorum ben metancım:D:D

tam bir bıcırık..sanırım yaşını sölemesen kimse 28 olduğuna inanmaz.18 lik çıtırım benim..deli dolu,konuşmayı seven,tatlı gevezelerden :) ve valla tam bi osmanlı kadını haaa.maşallah sanaaaaa :)

baslayim bakayim aklima ilk gelen melekleri yazayim tabiki önce topik sahibinden baslayim...
eylülmehmetutku: konuskan, iyi niyetli bir melek... yani söyle söyleyim gicik bir huyunu görmedim.. Sohbetini seviyorum :)

Titan:
cok sabirli, iyi ögütlü, dedikoduyu sevmeyen abla bir melek.. cok seviyorum kendisini... cevapsiz soru birakmaz :almi: caliskandir...

Cansu:
Artik benim Hemsom... Eskisehirde ilk edindigim ama daha sahsen tanismadigim arkadasim... Su siralar girmesede buraya... Cici, saf bir insan

Tekgercegim:
taze anne, hemen köpüre bilen ama karsisindakini kirmayan bir melek, seviyorum aksam chatinin tuzlarindan birisi...

Gonca16:
lafini esigremeyen bir melek, dobra dobra, temiz bir insan... bazen fitesi bosa alabilen bir melek sakaci gece chatinin tuzlarindandir....

Derya48:
sessiz sakin, masum bir melek bence öyle herseye karismaz, ama cok iyi niyetli birisi... kimseyi kirmak istemeyen bir melek...

Beyza21: benim dini soru ansiklopedim, cok yardim sever iyi niyetli temiz bir insan bence...

Deniz
07: duarehberimiz :) bence hangi derde dua ararsan hemen bakip sana yardimci olur, hayir ögütlü bir melegimiz..

Cemos: her telden calan, hayir ögütlü, sakaci, yas farketmez herkesle sohbet ede bilen, ve cogu melek tarafindan sevilen melek....

aslinda o kadar cok melek varki.. hepsi üzerine birseyler yaza bilirim ama sanirim cok oldu... :D

ama ben hepinizi cok seviyorum, bana göre hepiniz cok iyi insanlarsiniz özel hayatta nasil olursaniz olun.. Burada yardimci olmak isteyen, dertlilerin dert ortagi olmak isteyen meleklersiniz.. Özel hayatimda asla konusmayacagim konulari sizlerle paylasa biliyorum... Yargilanmadan.. bu cok güzel birsey.. sizleri seviyorum ben hepinizide iyi biliyorum meleklerim :D Allah razi olsun hepinizdende.. iyki varsiniz :D

Geri