gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

eyvah aldatılıyormuyum?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

aldatılıyormuyum aldatılıyormuyum testi aldatiliyormuyum test aldatılıyor muyum testi Onu seviyorsunuz, o da sizi sevdiğini söylüyor. Ama ortada bazı gariplikler var! Bazı söylediklerinin birbirini tutmaması, sık sık ortadan kaybolması sizi "Acaba aldatılıyor muyum?" paranoyalarına sürüklüyor. Bunlar bazen gerçekten paranoya olabilir, amaaaaa... Ne yazık ki sıklıkla bu tür göstergeler aldatıldığınızın resmidir ! İşte bahaneler :

Telefonu olur olmaz yerde teknolojiyi yakalayamayıp, sık sık kapsama alanının ta dışına çıkıyorsa,

Ortada hiçbir şey yokken "Kendimi dinlemek için biraz yalnız kalmak istiyorum" deyip duruyorsa,

Evde bulduğunuz kadın eşyalarının maziden bir esinti (!) olduğunu söyleyip, anlamsızca sırıtmaya başlıyorsa,

Ne olduğunu devlet sırrı gibi sakladığı ama "mutlaka yapması gereken bir iş"i olduğunu söyleyip, buluşma gününüzü ertelemeye kalkıyorsa,

Tabii ki sizi seviyor ama söylemek yerine göstermeyi tercih ettiğini söylüyorsa ama sevgisini gösterecek hiçbir şey yapmıyorsa,

Sık sık erkek arkadaşlarıyla birlikte olacağını, hatta onlarda kalacağını söylüyorsa ve yatıya kalacağı arkadaşının telefonunu vermemekte direniyorsa,

Eski sevgilisiyle şimdi sadece "çok iyi dost" olduklarını iddia ediyorsa ve onunla sizden sık görüşüyorsa,

Saat 24.00'de evinize dönerken, o da hemen eve gidip uyuyacağını söylüyor ama saat 01.00'de aradığınızda evde yoksa,

Evde bulduğunuz fotoğrafların annesinin genç kızlık fotoğrafları olduğunu pişkinlikle söylüyorsa ve fotoğrafın arkasındaki tarih 2000 ise,

Evdeki kadın parfümünün unisex olduğunu iddia ediyorsa,

Sık sık is toplantıları ve yemekleri olduğunu söylüyorsa,

Cep telefonunu kapadığını çünkü evde hasta yattığını söylüyorsa ama 1 saat sonra aradığınızda dşarıdaysa,

Kendinizi kandırmayın , hemen bu adamdan kurtulmanın yoluna bakın...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: eyvah aldatılıyormuyum?
    allah kimseye yasatmasin böyle biseyi ya, okumasi bile cok kötü edio beni =(

3. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eyvah aldatılıyormuyum?

bunların haricinde işini ustaca yapanlarda var :(

eyvah aldatılıyormuyum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  2. eyvah,eyvah!!

eyvah,eyvah!!

Eyvah!!!dedirtecek resimler ama yinede komik yanları var bence:D:D
  3. Eyvah Eyvah 2

Eyvah Eyvah 2

eyvah eyvah 2 replikleri 2 replikler replikleri çekildiği yer çekildiği yer Güçlü kadrosu ve deneyimli oyuncularıyla eyvah eyvah 2 vizyona girdi.Dün akşam bizde vizyona girdiği ilk günde filme giderek sizlere görüşlerimi belirtmek istedim.Aslında film bana biraz vasati gelsede yinede zaman zaman eğlenceli ve sizi güldürecek replikler yer alıyor filmde. Filmin çekilen ikinci bölümünde genel...
  4. Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

eyvah eyvah 3 eyvah eyvah filmi eyvah eyvah serisi Sevgili melekler, başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın paylaştıkları Eyvah Eyvah serisi filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü komedyen Ata Demirer, twitter hesabından Eyvah Eyvah serisinin üçüncü filmini çekeceğini paylaştı. Ata Demirer Twitter adresinden kumsalda Eyvah Eyvah 3 yazan bir fotoğraf paylaştı. Ünlü komedyen...
  5. Eyvah Eyvah 3 Rekora Koşuyor!

Eyvah Eyvah 3 Rekora Koşuyor!

eyvah eyvah 3, eyvah eyvah 3 filmi, eyvah eyvah 3 tanıtımı Sevgili melekler, vizyona girdiği 31 Ocak tarihinden bu yana çok sayıda izleyiciyi sinema salonlarına toplayan Eyvah Eyvah 3 filmi rekkora koşuyor. Haftasonu 778,475 kişi tarafından izlenerek sezonun en yüksek açılışını yapan Eyvah Eyvah 3 izleyenleri kahkaya boğuyor. Hakan Algül’ün yönettiği, Demet Akbağ ve Ata Demirer’in...

Sayfayı Paylaş