gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Eser Yenenler 'in eğlenceli sunumuyla hem güldüren hem de yarıştıran program Eyvah Düşüyorum, bu gece yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geliyor. Eğlenceli yarışmanın bu gece ki sürprizi yarışmacıları. Bakın bu gece Eyvah Düşüyorum 'da kimler düşecek ? :D:D

Eser Yenenler’le 'Eyvah Düşüyorum En TiVi 2012', NTV’de yılbaşı gecesi sizleri bekliyor. Eser’in haberci ciddiyetiyle başladığı yarışma, Asena’nın muhteşem oryantal şovuyla son buluyor.

NTV, her yıl olduğu gibi yılbaşı programıyla yine çok farklı. NTV’nin yılbaşı ekranında haber de var, yarışma da, eğlence de şov da! Yılbaşı özel yayını saat 20:10’da Eser Yenenler’in sunduğu ‘Eyvah Düşüyorum’ programının ‘En Tivi 2012’ özel bölüyle başlayacak ve gece 01:00’de kadar devam edecek.

Yılbaşında Eser Yenenler’in sunuculuğuyla Star’da büyük başarı kazanan, yarışma ‘Eyvah Düşüyorum’ bu kez Türkiye’nin haber kanalı NTV’de yılbaşı gecesi yayınlanacak ‘EN TİVİ 2012’ özel bölümüyle ekranlara gelecek.

“Düşenin dostu olmaz” sözünü haklı çıkaran yarışma Eyvah Düşüyorum” da pek çok ünlü ve sürpriz isim de konuk oluyor.

Düşenin dostu olmayan hatta arkasından da gülen Eser bu kez her düşenin biletini bir çeyrek Milli Piyango biletiyle keserken haberci ciddiyetiyle başladığı programı Asena’yla göbek havasında bitiriyor. Oyuncu ve sunucu Ümit Erdim’se Soner Sarıkabadayı kimliğiyle yarışmaya ani bir giriş yapıyor ve 2012’nin dillerden düşmeyen şarkılarını söylüyor.

Türkiye’nin çok izlenen haber kanalının güzel spikerleri Dilara Gönder ve Sonay Dikkaya’dan davudi sesli hava durumu sunucusu Gökhan Abur’a, ‘O Anlar’la yalnızca habere getirdiği farklı yorumuyla değil, ‘Makam Farkı’yla müzik tutkusunu da ortaya koyan Oğuz Haksever’e, 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu’ndan Fear Factor, Wipeout ve Var mısın Yok musun ile büyük başarı kazanan sempatik sunucu Asuman Krause’ye kadar bir çok ünlü isim Eser’le birlikte ‘Eyvah Düşüyorum’a eğlence katıyor. Hatta Asuman bir kez düşmekle yetinmiyor, kendisini erken düşürenlere inat geliyor bir kez daha düşüyor.

Eser Yenenler’le “Eyvah Düşüyorum En TiVi 2012”, Türkiye’nin haber kanalı NTV’de yılbaşı gecesi saat 20.10'da sizleri bekliyor.

Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yılbaşı Özel Tv Programları

2011 Yılbaşı Özel Tv Programları

2011 Yılbaşı Özel Tv Programları yılbaşı özel programları milli piyango çekilişi tv Bu gece yani 2012 yılını karşılıyacapğımız yılbaşı gecesi tv'de ne var ne yok, hangi kanal hangi eğlenceyi sunuyor. Yılbaşını evde geçirecek olan Melek'lerimiz için, paylaşıyoruz arkadaşlarım. Yılbaşı Tv Programları 2012 Televizyon kanalları, 2012’ye evlerinde girecek olanların yılbaşı coşkusunu artırmak...
  2. 2013 Yılbaşında Televizyonda Hangi Programlar Olacak ?

2013 Yılbaşında Televizyonda Hangi Programlar Olacak ?

Bu konu; 2013 yılbaşında televizyonda ki programlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı geceleri öteden beri herkesin hoşuna giden, eğlenceli, neşeli geçen, dostlarla birlikte hoşça vakit geçirile geceler. O gecelerde eş dost bir araya gelir, eskiden beri evlerde eğlenirler. Her ne kadar artık yılbaşlarında dışarda eğlence yerlerinde kutlamalar yapılsa da eski gelenek...
  3. İzmir Yılbaşı Programları 2013

İzmir Yılbaşı Programları 2013

Bu konu; 2013 izmir yılbaşı programları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı geceleri eğlenmek için bir bahane oluyor insanlara. Gün evveli yapılan programlarla nereye gidileceği konusunda araştırmalar yapılıp hem eğlenceli hem de en uygun seçenekte karar kılınıyor. Biz de bu sayfamızda yılbaşı gecesini eğlenerek geçirmek isteyen İzmirli meleklerimiz ve sayın...
  4. 2013 yılbaşı tv programlarında neler var ?

2013 yılbaşı tv programlarında neler var ?

Yılbaşında evde olacağımız kesinleşti. O gece ayaklarımı uzatıp evde keyif yapmak istiyorum.İnş tvde de iyi şeyler vardır. 2013 yılbaşında tvde neler var ?
  5. Atv 2013 Yılbaşı Programları Listesi

Atv 2013 Yılbaşı Programları Listesi

Bu konu; Atv 2013 Yılbaşı Programları Listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu gece ailenizle birlikte, sıcacık evinizde elcağızlarınızla yaptığınız yemekler eşliğinde tv izleyerek eğlenmek için, birbirinden çeşitli televizyon programları hazırlandı. Biz de forumumuzda bu programları sizlere tanıtmak ve birşey kaçırmamanız için yayın listelerini ve içeriklerini tanıtmaya...

Sayfayı Paylaş