gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eyvah Eyvah 2

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eyvah eyvah 2 replikleri 2 replikler replikleri çekildiği yer çekildiği yer Güçlü kadrosu ve deneyimli oyuncularıyla eyvah eyvah 2 vizyona girdi.Dün akşam bizde vizyona girdiği ilk günde filme giderek sizlere görüşlerimi belirtmek istedim.Aslında film bana biraz vasati gelsede yinede zaman zaman eğlenceli ve sizi güldürecek replikler yer alıyor filmde. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Filmin çekilen ikinci bölümünde genel olarak Hüseyin(Ata Demirer) sevdiği kız olan müjgan hemşireye karşı açılmasını ve gelişen olayların üzerine kurulu.Eğer ilk seriden zevk aldıysanız aynı zevki bu ikincidende alabilirsiniz.Özellikle Ege yöresine ait şirin şivelerle film birleştiğinde gerçekten manzara hoş oluyor.Bu hafta sonu boş vaktiniz varsa sizleri Eyvah Eyvah 2 filmine gitmenizi öneriyorum.Şimdiden iyi seyirler.Acele etmenizde fayda var çünkü salon hıncahınç dolu oluyor:)

Eyvah Eyvah 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  2. 'Eyvah Eyvah'  Volkan

'Eyvah Eyvah' Volkan

Ata Demirer yeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor........ ATA DEMİRER'DEN YENİ FİLM ÜNLÜ KOMEDYEN ATA DEMİRER, YAZA YENİ BİR KOMEDİ FİLMİYLE HAYRANLARININ KARŞISINA ÇIKACAĞI AÇIKLADI. Beykent Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği 8'inci İletişim Ödülleri, önceki gün Ayazağa Kampusü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 'En İyi Stand-up' kategorisinde ödül alan Avrupa...
  3. eyvah,eyvah!!

eyvah,eyvah!!

Eyvah!!!dedirtecek resimler ama yinede komik yanları var bence:D:D
  4. Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2)

Am Aşk rahatsızlanmakmış Am Yer iz yurt unutmakmış Dm F Hiç farkında bile olmadan E Am Hep ona uyanmakmış Am Bir dertli yolcu bu gönül Am Hangi durakta sabahlarmış Dm F Onun ruhu bile duymadan E Am Sessiz ağlarmış Dm E Am Bana eyvahlar, eyvahlar olsun Am Dm Bugüne olanlar olmuş (2) E...
  5. Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

eyvah eyvah 3 eyvah eyvah filmi eyvah eyvah serisi Sevgili melekler, başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın paylaştıkları Eyvah Eyvah serisi filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü komedyen Ata Demirer, twitter hesabından Eyvah Eyvah serisinin üçüncü filmini çekeceğini paylaştı. Ata Demirer Twitter adresinden kumsalda Eyvah Eyvah 3 yazan bir fotoğraf paylaştı. Ünlü komedyen...

Sayfayı Paylaş