gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

'Eyvah Eyvah' Volkan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer yeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor........

ATA DEMİRER'DEN YENİ FİLM
    ÜNLÜ KOMEDYEN ATA DEMİRER, YAZA YENİ BİR KOMEDİ FİLMİYLE HAYRANLARININ KARŞISINA ÇIKACAĞI AÇIKLADI.

Beykent Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği 8'inci İletişim Ödülleri, önceki gün Ayazağa Kampusü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

'En İyi Stand-up' kategorisinde ödül alan Avrupa Yakası'nın Volkan'ı, ünlü komedyen Ata Demirer, tören sonrasında, yaz aylarında yeni bir komedi filmiyle hayranlarının karşısına çıkacağını açıkladı. Demirer, “Bir komedi filmi yazdım. Bitirmeye çalışıyorum, yaza yetiştireceğim. Filmin ismi 'Eyvah Eyvah' olacak” dedi.

ÖZCAN'I UNUTAMADIM
    Bundan sonra komedi filmlerinde rol almak istediğini anlatan Demirer, “Osmanlı Cumhuriyeti'nde oynadığımiçin pişman değilim. Ama tamanlamıyla bir komedi filmi olmadı. Bu yaşlarda bol bol komedi filmi yapması lazım komedyenlerin. Şimdi bir drama teklifi gelse, kolay kolay kabul edeceğimi zannetmiyorum. Zaman ilerliyor, yaşlanıyoruz.

Başladığımda 28'dim, şu an 32 yaşındayım. Daha elle tutulur çok komik bir film silsilesi yakalayamadım” diye konuştu. Şubat ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Gazanfer Özcan'ı çok özlediğini de belirten ünlükomedyen, “Gazanfer Abi'yi unutamadım. Setin içinde sürekli varlığını hissediyorum” dedi. Demirer, Kurtlar Vadisi'nin birçok ödül alması hakkında ise, “Bence bizim halkımız Kurtlar Vadisi'nden etkilenmiyor, onunla eğleniyor” yorumunda bulundu.

'Eyvah Eyvah' Volkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eyvah aldatılıyormuyum?

eyvah aldatılıyormuyum?

aldatılıyormuyum aldatılıyormuyum testi aldatiliyormuyum test aldatılıyor muyum testi Onu seviyorsunuz, o da sizi sevdiğini söylüyor. Ama ortada bazı gariplikler var! Bazı söylediklerinin birbirini tutmaması, sık sık ortadan kaybolması sizi "Acaba aldatılıyor muyum?" paranoyalarına sürüklüyor. Bunlar bazen gerçekten paranoya olabilir, amaaaaa... Ne yazık ki sıklıkla bu tür...
  2. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  3. eyvah,eyvah!!

eyvah,eyvah!!

Eyvah!!!dedirtecek resimler ama yinede komik yanları var bence:D:D
  4. Eyvah Eyvah 2

Eyvah Eyvah 2

eyvah eyvah 2 replikleri 2 replikler replikleri çekildiği yer çekildiği yer Güçlü kadrosu ve deneyimli oyuncularıyla eyvah eyvah 2 vizyona girdi.Dün akşam bizde vizyona girdiği ilk günde filme giderek sizlere görüşlerimi belirtmek istedim.Aslında film bana biraz vasati gelsede yinede zaman zaman eğlenceli ve sizi güldürecek replikler yer alıyor filmde. Filmin çekilen ikinci bölümünde genel...
  5. Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

eyvah eyvah 3 eyvah eyvah filmi eyvah eyvah serisi Sevgili melekler, başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın paylaştıkları Eyvah Eyvah serisi filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü komedyen Ata Demirer, twitter hesabından Eyvah Eyvah serisinin üçüncü filmini çekeceğini paylaştı. Ata Demirer Twitter adresinden kumsalda Eyvah Eyvah 3 yazan bir fotoğraf paylaştı. Ünlü komedyen...

Sayfayı Paylaş