gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

eyy ruh.........

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

insan: ey ruh geldin mi? ruh: geldim geldim insan: ne getirdin?
    ruh: inci boncuk
    insan: kime kime ?
    ruh: hasta mısın olm sen !?

insan: ey ruh geldin mi?
    ruh: sorry , do you speak english ?
    insan: hönk !

insan: ey ruh
    ruh'un telesekreteri: Aradığınız ruha şuan ulaşılamıyor lütfen sinyal sesinden sonra mesaj bırakınız!

insan: ey ruh !
    ruh: efendim abi

insan: ey ruh! bize gelecekten haber ver? fener-rize maçı ne olur?
    ruh: valla futbolla aram iyi değil şekerim

insan: ey ruh ! ey babamın ruhu geldin mi ?
    ruh: len ben sana erken yatılacak demiyor muydum !? saat kaç olmuş eşşoğşşek!

insan: ey ruh geldin mi?
    ruh: geldim
    insan: bize kendini tanıt , ismin ne?
    ruh: kimlikte hıdır yazar ama arkadaşlar bana pelin derdi şekerim

ruh: buyur koçum mevzu nedir??

insan: ey ruh
    ruh: waay ortam yapmışız

insan: ey ruh geldiysen murat de
    ruh: murat
    insan: koyim de tur at ehuehueheuehu:puhas:
    alıntı

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eyy ruh.........
    ruh: buyur koçum mevzu nedir?? :puhas:

eyy ruh......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eyy cemaat merhumu nasıl bilirdiniz?

eyy cemaat merhumu nasıl bilirdiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  3. eyy ruhh :))))))))

eyy ruhh :))))))))

insan: ey ruh geldin mi? ruh: geldim insan: bize kendini tanıt , ismin ne? ruh: kimlikte hıdır yazar ama arkadaşlar bana pelin derdi şekerim :laugh: insan: ey ruh ! ruh: buyur koçum mevzu nedir?? insan: ey ruh... ruh: waay ortam yapmışız ::yahoo: insan: ey ruh geldiysen murat de ruh: murat insan: koyim de tur at ehuehueheuehu insan: ey ruh geldin mi? ruh: geldim geldim insan: ne getirdin?...
  4. Ruh hastalıkları

Ruh hastalıkları

ruh hastalıkları çeşitleri ruh hastalıkları isimleri ruh hastalıkları, çeşitleri, ve korunma yolları, nedir, belirtileri, tedavisi, ve tedavi yöntemleri, akıl hastalıkları, ruhsal hastalıklar Günümüz şartlarında ki strese bakarsak şayet, "ruh hastası olmamak ne mümkün" diyor ve sizi ruh hastalıkları hakkında ki bilgilerle başbaşa bırakıyorum Melek'ler:) Benim öyle dediğime...
  5. Eyy türk kadını!!!

Eyy türk kadını!!!

EYY TÜRK KADINI!!! Birinci vazifen bulaşık, çamaşır ve kocana sahip çıkmaktır.:a026: Mevcudiyetinin yegane temeli budur. Kocan en kıymetli hazinendir. ...... Seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek kaynanan ve görümcelerin olabilir. Birgün evliliğini kurtarmak mecburiyetine düşersen vazifeye atılmak için bulaşık ve çamaşırı düşünmeyeceksin. Bu durum elektriğin ve suyun kesildiği anda...

Sayfayı Paylaş