gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

eyyyy ruh

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

insan: ey ruh geldin mi? ruh: geldim geldim insan: ne getirdin?
    ruh: inci boncuk
    insan: kime kime ?
    ruh: hasta mısın olm sen !?

insan: ey ruh geldin mi?
    ruh: sorry , do you speak english ?
    insan: hönk !

insan: ey ruh...
    ruh'un telesekreteri: Aradığınız ruha şuan ulaşılamıyor lütfen sinyal sesinden sonra mesaj bırakınız!

insan: ey ruh !
    ruh: efendim abi

insan: ey ruh! bize gelecekten haber ver? fener-rize maçı ne olur?
    ruh: valla futbolla aram iyi değil şekerim

insan: ey ruh ! ey babamın ruhu geldin mi ?
    ruh: len ben sana erken yatılacak demiyor muydum !? saat kaç olmuş eşşoğşşek!

insan: ey ruh geldin mi?
    ruh: geldim
    insan: bize kendini tanıt , ismin ne?
    ruh: kimlikte hıdır yazar ama arkadaşlar bana pelin derdi şekerim

insan: ey ruh !
    ruh: buyur koçum mevzu nedir??

insan: ey ruh...
    ruh: waay ortam yapmışız

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: eyyyy ruh
    :):):) cok hos daha once okumusm gibiyim canimm,paylasim icinde cok tsklerr karamelim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: eyyyy ruh

zuhahahaaaa..paylasım için saolcanım

eyyyy ruh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyyyy Diriler! Bu sizin Telkininizdir

Eyyyy Diriler! Bu sizin Telkininizdir

Ey diriler! Bir gün öleceksiniz. O gün “Her nefis ölümü tadacaktır.” (Al-i İmran/185) ayetini yaşamış olacaksınız. Dostlarınız bu haberinizi duyar duymaz yanınıza koşacaklar. O an başınız çok kalabalık olacak. Onlar cansız yatmakta olan bedeninize bakacaklar ve birçok hatıralar canlanacak zihinlerinde. Kara haberinizin ulaştığı zihinlerde ne tür şeyler canlandıracağınız size bağlı bir...
  2. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  3. Ruhunuzu temizleyin

Ruhunuzu temizleyin

Hayal edin, evinizi fiziksel olarak 1 yıl boyunca temizlemediniz, a korkunç kirli olmaz mıydı? Aynı şekilde evlerimizi istenmeyen psişik enerjiden de temizlemek gerekir. Ruhani ev temizliği, bahar temizliğine benzer. Genelde evlerimizi ruhani anlamda temizlemediğimiz için bir çöplük gibiler aslında. Bu ruhani temizlik Kızılderililer’in gelenekleri arasında yer alır. Ruhani temizliğe...
  4. **kadın ruhu**

**kadın ruhu**

Kadının kişiliğini yaratan ne terbiye, ne baskı. Ona özellik veren aşk ve omuzlarına yüklendiği misyon. Çağdaş toplum kadını erkekleştirme yolunda. Cemiyeti değerli bir yardımcıdan mahrum eden bir yöneliş bu. Üstelik kadına mutluluk da getirmiyor. Mutluluk vaadi laf. Düşündüğü ve kendisinin düşünen biri yoksa, kendisiyle beraber kâm alacağı, kendisiyle beraber hareket edeceği biri yoksa zevk...
  5. Bırakma ruhumu

Bırakma ruhumu

Gitmeyi "bitmek" hatta "bitirmek" sanan tüm cümlelerime isyanım beceriksizliğimizden çok bu gece.. Vuslata varsın diye gözlerimizden dökülen anlamsız sözlerden sıkıldım artık.. Susmak..Herşeyi anlatan o susuşlarımıza geri dönmek istiyorum.. O dünyayı etrafımızda döndüren küçücük oyunlarımız,küçücük bakışlarımız belki de özlediğim senden çok.. Mutlu dünyana acı getirmek...

Sayfayı Paylaş