gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ez- Erkek İsimleri

Konu, 'e-Erkek İsimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ezel: başlangıcı olmayan Ezhan: insanda akıl, zeka, fikir kavrayışları

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Ez- Erkek İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ez- Kız İsimleri

Ez- Kız İsimleri

doğuda kullanılan isimler doğudaki kız isimleri doğuda kız isimleri doğu Ezamet: büyüklük, ululuk çalım, kıvrım Ezfer: güzel kokulu Ezgi: belli bir kuralla yaratılan, duygu meydana getiren ses dizisi, şarkı, Türkü Ezgü: iyi Ezgin: sesi güzel gelen paraca durumu bozuk olan çok sıkıntı çekmiş Ezheran: ay ve güneş Ezmigül: anadoluda çok rastlanan adlardan Eznev: yeni baştan, yeniden Ezo:...
  2. Şe Erkek İsimleri

Şe Erkek İsimleri

müslüman erkek isimleri müslüman bebek isimleri çocuk Şebab: gençlik, tazelik Şebap: gençlik, tazelik Şebhan: gece öten bülbül Şebib: gece öten bülbül Şecaaddin: dinin kahramanı, dinin yiğidi Şecaattin: yüreklilik, yiğitlilik Şeci: yürekli, cesur, yiğit Şefaaddin: dinin, Allah ile kul arasındaki aracılığı, dinin şefaati Türk dil kuralına göre "d/t" olarak kullanılır Şefaati:...
  3. İf-Erkek İsimleri

İf-Erkek İsimleri

İfdal: lütuf ve bağış İfhar: onurlandırma, üstün etme
  4. İl-Erkek İsimleri

İl-Erkek İsimleri

İl: memleket İlaydın: aydınlık, mutlu, demokratik ülke İlbay: vali bir yerin saygın kişisi sözü geçen İlbaşı: selçuklular' da köy yöneticisi İlbey: egemen olan vali bir yerin saygın kişisi İlbeyi: eski Türkler' de ve osmanlılarda bazı oymak beyleri ve ileri gelenler için kullanılan ünvan İlbilge: bir yerin en bilgini İlcan: ülkenin canı, sevdiği yurttaş, vatandaş çok canlı, hareketli
  5. ikiz erkek isimleri önerileri

ikiz erkek isimleri önerileri

selam melekler uzun bir bekleyişten sonra aşılama ile ikiz bebeklere hamile kaldım bir kaç ay sonra kısmet olursa bebişlerimi kucağıma alacam ama henüz onlar için isim düşünemedim bana ikiz erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz beğendiğim olursa aralarından seçerek bebişlerime koymak istiyorum

Sayfayı Paylaş