gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Ezanın Verdiği Huzuru Siz de Hissediyor Musunuz ?

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Ezan, ezan sesi

Siz de Ezan sesini duydugunuzda icinizi huzur kapliyormu? Sanki Allahin bana olan sevgisi bana sariliyormus gibi. Öyle huzurlu oluyorumki o zaman. Hic bitmese su okunan ezan diyorum o an icimden. Sizde öyle hissediyormusunuz Meleklerim? Ne güzeldir degilmi Ezanimiz, Ezan okununca herkes anlar Namaza / Camiye davet var diye...

Rabbim bizi imanimizdan ayirmasin, ve bize hep bu güzel hissleri tattirsin. Amin

Ezanın Verdiği Huzuru Siz de Hissediyor Musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorgun mu hissediyorsunuz?

yorgun mu hissediyorsunuz?

Kendinizi Yorgun mu Hissediyorsunuz ? Bu mevsimde doğduğum içindir mi bilmiyorum, hayatımda en sevdiğim mevsim hep ilkbahar mevsimi olmuştur. Ve ilkbaharın bu ilk ayı gelince kendimi ve zihnimi daha rahat hissederim. İlkbaharda heryer yeşil olur. Havadaki berraklık ve doğanın yeniden doğuşu öylesine güzeldir ki adeta insanın içi huzur dolar. Çiçekler olanca güzellikleriyle tüm renklerini bu...
  2. Siz de bunları yapıyor musunuz?

Siz de bunları yapıyor musunuz?

Kaslardaki hassasiyet ve ağrılar, çene bölgesinde veya yanaklarda hissedilen ağrılardır. Genellikle diş sıkma nedeniyle ortaya çıkar. En çok görülen şikayetlerden biridir. Çene eklemindeki ağrıların nedenleri nelerdir? Sürekli dişleri sıkmak, diş gıcırdatma (bruksizm) Duruş bozuklukları (özellikle başın öne doğru eğik olduğu duruşlar) Çenenin kapanış bozuklukları ve dişlerdeki...
  3. Siz de hıçkırıyor musunuz?

Siz de hıçkırıyor musunuz?

Hıçkırık, göğüs boşluğu ile karın boşluğunu birbirinden ayıran ve diyafram adı verilen kasın istem dışı kasılmasını takiben ses tellerinin bulunduğu gırtlak bölgesinin aniden kapanmasıyla oluşur ve bu sırada karakteristik bir "hık" sesi duyulur. Dakikada 10-30 kez tekrarlayabilen bu kasılmalar diyaframdan başka kaburgalar arasındaki kaslarda da saptanabilir. Hıçkırık, çoğu zaman...
  4. Ezan sesini duyunca huzur buluyor musunuz?

Ezan sesini duyunca huzur buluyor musunuz?

Ezan sesini duyunca huzur buluyor musunuz?
  5. Bahçede balkonda sizin de bir huzur köşeniz olsun

Bahçede balkonda sizin de bir huzur köşeniz olsun

Bahçe dekorasyonu Balkon dekorasyonu İnsan canı sıkkınken konuşmak istemez. Öyle durumlarda sığınacak yer ararız. Benim sığınağım yorganımın altıdır:) Odama kapanırım,işlemeli yorganımı çekerim başıma düşüne düşüne uykuya dalarım. Ama siz şöyle açık havada oturayım, kafamı dinleyeyim, içim huzur dolsun diyorsanız, böyle bir huzur köşesi yapabilirsiniz meleklerim.

Sayfayı Paylaş