gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

EzBERimDe KALdIn...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Çocuk aklıma uyup da yürüdüm meydanlarında
    kapını çalıp kaçmaktı niyetim...
    Bir satır başında birden karşına çıkmak,
    ve düşürmek kolunun altındaki cümleleri
    olmadı...
    ezberimde kaldın karıştırırken gülüşlerini
    yoldan çıktım, sana düşüyorum
    kurtarma beni !

EzBERimDe KALdIn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dersini Almış da Ediyor Ezber

Dersini Almış da Ediyor Ezber

Dersini almış da ediyor ezber Sürmeli gözlerin sürmeyi neyler Aman aman ben yarelendim aman Bu dert beni iflah etmez del'eyler Benim dert çekmeye dermanım mı var Aman aman sürmelim aman Kaşın çeymelenmiş kirpik üstüne Havada bulutun ağdığı gibi Aman aman ben yarelendim aman Çiğ düşmüş de gül sineler ıslanmış Yağmurun güllere yağdığı gibi Aman aman sürmelim aman Yozgat'ı sel almış...
  2. Gökhan Özen - Ezberimsin

Gökhan Özen - Ezberimsin

Alışamadım Ayrılıklara Bir Yalan Olsaydın Keşke Acımasızca Saplandı Yüreğime Kaç Hain Bıçak Kaç Uzun Gece Bakışların Gül Vedaydı Benden Bir Şeyler Saklayan Her Sözün Bir Elvedaydı Bana Seni Yasaklayan Hala Benim Ezberimsin Deliler Gibi Seni Özlüyorum Gözlerim Sende Kaldı Sevdalım Hiç Kimseleri Görmüyorum
  3. Gülşen-Ezber Bozan

Gülşen-Ezber Bozan

Son albümden hareketli ve güzel bir şarkı. Kavuşmak yüzdesi düşük varsayım Evet hep var olasılık nedir sanki kar payım Anlamam küsürattan düşelim mi bunu da aşktan Bak yine şaşırdım düz hesap yapalım Eldeki mühimmatla sağ çıkılır mı bu iç savaştan Bak yine yenildik teslim olalım Sen hep tedbirler aldın ben gözü kararydım Sen kadere razı dünden ben ezber bozandım Çok geç olmakla birlikte...
  4. Ezber Yapmanın Püf Noktaları

Ezber Yapmanın Püf Noktaları

ezber nasıl yapılır ezber nasıl yapılmalı ezber yapmanın püf noktaları Öğrencilerin ve tiyatro, sinema gibi sanat dallarıyla uğraşanların en büyük sorunlarından biri ezber yapmaktır melekler :) Elbette ki bu yetenekleri de olduğundan bu sanatlara gönül vermişlerdir ancak yine de uzun ezberler gözlerini korkutabilir. Ama bunun da bazı püf noktaları var. Makalemizde nasıl kolay ezber...
  5. Karen Hill’den Ezber Bozan Açıklamalar

Karen Hill’den Ezber Bozan Açıklamalar

Sağlık Haftası nedeniyle Aylin Kotil Anaokulları’nda velilerle çocuk sağlığı üzerine söyleşi yapan Türk asıllı Amerikalı ‘Bütünsel Beslenme Uzmanı’ Karen Hill ezber bozan açıklamalar yaptı. Çocuk gelişiminde bilinenin aksine sütün çok fazla etkin olmadığını, kutu süt ve light ürünlerden kesinlikle uzak durulmasını, kabuklu hiçbir deniz ürününün tüketilmemesini söyledi. Kıvanç Tatlıtuğ’un...

Sayfayı Paylaş