gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 19. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezelin eyşana ömer itirafı ezel eyşana ömer olduğunu söylüyor
  Ezel, Eyşan’ı evine bırakır. Eyşan ne zaman başlayacaklarını sorar. Ezel başladıklarını söyler.
  Ezel, Ramiz’in yanına gider. Neler olduğunu, hayatını kim için tehlikeye attığını sorar. Ramiz üstü kapalı cevaplar verir. Ezel, Eyşan ve Ali’nin Cengiz’e ihanet etmeye hazır olduklarını söyler.

  Ali eski bir eve Tevfik’in yanına gelir. Karşılarındaki adamların çok güçlü olduklarını bir gün birbirlerine silah çekmek zorunda kalacaklarını söyler. Tevfik suskundur. Ali, Tevfik’in elindeki fotoğraflara bakmaya başlar.

  Ezel kapısının önünde Cengiz’i otururken görür.

  Ali ve Tevfik fotoğraflara bakıp konuşmaya başlarlar. Ali gördüğü bir fotoğraf karşısında şok olur. Fotoğrafta Ömer ve Tevfik yan yanadır. Tevfik, Ömer’i tanıdığını söyler (Ezel, Tevfik’e fotomontajlı fotoğrafı Ali’ye göstereceğini söyler). Ömer’e Ali’yi öldüreceğine dair söz verdiğini söyleyip silahını çeker. Ali de silahını çeker. Tevfik öfkelidir. Ömer’e ihanet ettiğini söyler. Silahını indiri. Ali şaşkındır. Ali, Tevfik’ten Ömer’i anlatmasını ister.
  [​IMG]
  Cengiz banyodayken Ezel onun çantasını karıştırır ve silahla kelepçe görür. Cengiz gelir ve çantasının karıştırıldığını anlar. Silahı alır ve Eyşan’ın birlikte olduğu adamı öldüreceğini söyler.

  1997 İstanbul
  Cengiz bir bağ evine gelir. Evdeki yavru köpeği dışarı çıkarır. Mahallesine geri döndüğünde Ömer’in polisler tarafından zorla götürüldüğünü görür. Evin anahtarını, Eyşan’a vermez, atar.

  2010 İstanbul
  Eyşan, Ali ve Tevfik’le buluşur. Tevfik, Eyşan’a Ömer’i tanıdığını söyler. Eyşan şok olur. İnanmadığını söyler ve gitmeye başlar. Tevfik peşinden gider ve Ömer’in ona söylemek istediklerini söylemeye başlar (Ezel, Tevfik’e Eyşan’a söyleyeceklerini söyler. Eyşan’ın ona inanmayacağını ve ısrarla anlatmasını ister). Eyşan duydukları karşısında ağlamaya başlar. (Ezel Tevfik’e Eyşan’ı hastanenin bahçesine götürmesini ister) Tevfik, Eyşan’a bir yere gideceklerini Ömer’in onun için bıraktığı şeyler olduğunu söyler.

  Ramiz, Selma Hanım’ın apartmanının önündedir. Selma Hanım’ın kapısı çalar. Selma Hanım kapıyı açtığında gördüğü kişi karşısında sevinçten ağlamaya başlar.

  Cengiz bir adamı takip etmektedir. Eyşan’ın onunla birlikte olduğunu söyler. Ezel tedirgin olur.

  Tevfik, Eyşan’ı bir hastanenin bahçesine getirir. Eyşan bahçedeki banka adının kazınmış olduğunu görür.

  Cengiz ve Ezel adamı bir restoranda izlemeye başlarlar. Cengiz onun hakkında topladığı bilgileri Ezel’e gösterir.

  Hastane görevlisi bir kutu getirir. Tevfik içinde Ömer’in yazdığı notların olduğunu söyler (Ezel, kağıtlara notlar yazar ve Tevfik’in Eyşan’a bu notları Ömer’in yazmış olduğunu söylemesini ister.) Eyşan Ömer’in yazdığını sandığı notları okumaya başlar. Notların arasında bir anahtar vardır. Not Mümtaz Bey’le ilgilidir.

  Cengiz adamın peşinden gideceğini söyler ve Ezel’e kelepçeyle masaya bağlar.

  1997 İstanbul
  Ömer bağ evini Cengiz’e gösterir ve fikrini sorar. Eyşan’ın evden haberi olmadığını söyler. Çok heyecanlıdır. Cengiz sabah gelip evi düzenleyeceğini ve anahtarı Eyşan’a vereceğini söyler. Ömer çok mutludur.

  2010 İstanbul
  Ezel, Kamil’den yardım isster ve Cengiz’i durdurmak için peşinden gider.

  Eyşan, Mümtaz Bey’in atölyesine gelir ve anahtarı ve notu gösterir. Mümtaz Bey ona bir adres söyler. Ömer’e gitmesini söyler. Eyşan gider. Mümtaz Bey fenalaşır ve yere düşer. Ömer’in sesini duyar.

  1997 İstanbul
  Ömer ve babası bağ evini tamamlarlar. Ömer anahtarı babasına verir.

  2010 İstanbul
  Ezel apartmanında kan izleri görür. Evde yerler kan içindedir. Cengiz şüphelendiği adamı bağlamış onu dövmektedir. Ezel öfkelenir ve Cengiz’i durdurmaya çalışır. Cengiz kontrolünü kaybetmiştir. Adamın kafasına silah dayar ve itiraf etmesini söyler.

  Eyşan bağ evine gelir.

  1997 İstanbul
  Ömer askerden döner ve Eyşan’la bir çay bahçesinde buluşur. Adamın biri yanlarına gelir. Eyşan’a başka bir isimle seslenir ve ona sitem etmeye başlar. Ömer’i göstererek onun yeni avı olup olmadığını sorar. Görevliler adamı uzaklaştırırlar. Eyşan adamın yanına gider, ona para verir ve gitmesini söyler. Adam her şeyini onun için kaybettiğini söyler ve gitmemesi için yalvarır. Ömer, Eyşan’ın yanına gider. Eyşan kaçmaktadır. Ömer onu yakalar. Eyşan ağlamaktadır. Ömer onu teselli etmeye çalışır. Gelecekteki evlerinden ve hayatlarından bahseder.

  2010 İstanbul
  Eyşan bağ evinde Ömer’in ona olacağını söylediği her şeyin olduğunu görür. Ağlamaya başlar.

  Cengiz adamı döver ve ailesine zarar vermekle tehdit eder. Gider. Ezel adama itiraf etmemesini Eyşan’la kendisinin birlikte olduğunu söyler.O sırada Cengiz geri gelir. Adam Eyşan’la birlikte olduğunu itiraf eder. Ezel çok öfkelenir. Adama sorduğu tuzak sorularla Cengiz, onun düşündüğü adam olmadığını anlar. Çok öfkelenir. Gider. Ezel adamın ellerini çözer ancak bir şey dikkatini çeker.

  Meliha Hanım atölyeye gelir. Mümtaz Bey yerde baygın haldedir.

  Cengiz Serdar’la buluşur. Yanlarına dövdüğü adam gelir. Serdar, Ezel’i tıpkı Ömer gibi vicdanıyla yakalayacaklarını söyler. Adam oyununun karşılığında parasını ister.

  Ezel, Kamil’i arar. Öfkelidir.

  Cengiz, Ezel’in ne söylediğini sorar. Adam tam cevap verecekken telefonu çalar. Arayan karısıdır. Ancak telefonda Kamil vardır. Ezel’in söylediğini söylerse ailesinin başına geleceklerle tehdit eder. Adam durumu belli etmez. Cengiz’e Ezel’in hiçbir şey söylemediğini söyler. Cengiz bir kez daha şok olur.

  Ezel bağ evine gelir. Eyşan içeridedir. Eyşan evi Ömer’in kendisi için yapmış olduğunu, daha önce hiç bilmediğini söyler. Mert, Ezel’i arar.

  Ezel hastaneye gelir. Mert ağlamaktadır. Ezel’den yardım ister. Ezel odaya girer. Mümtaz Bey yoğun bakımdadır. Ezel onun elini tutar ve geldiğini söyleyip babasına seslenir. Ağlar. Mümtaz Bey gözünü açar


   
Ezel 19. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş