gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  bahar ezel ezel bahar
  Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder.
  Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür.

  [​IMG]

  Mert Ezel’e, Cengiz ve Eyşan’ın Ömer’i öldürdüklerini bildiğini söyler. Cengiz’le buluşmak için yola çıkar. Ancak Ezel yolda ona engel olur. Elindeki belgeleri gösteren Mert ikna olur ve buluşmaya gitmez.

  Mert çocukken mahalle takımına girmeye çalıştığı günleri ve abisinin onu ne kadar çok desteklediğini hatırlar.

  Hastaneden çıkan Mümtaz Bey’in ziyaretine Eyşan ile Can gelir. Mümtaz Bey Eyşan’ı, Meliha Hanım’a Can’ın torunları olduğunu söylemesi için ikna etmeye çalışır. Eyşan zamanının gelmediğini söyler.

  Mert dayıyı görmek için hana gider. Odada Azad’ı vuran adamla karşılaşır. Mert kim olduğuna dair sorular soran adama adının Cengiz olduğunu söyler. Adam hızla uzaklaşan Mert’in peşine takılır. Mert kaçtığı sırada dayıyla karşılaşır. Ömer’i dayıdan dinler. Dayı Mert’e onları nasıl tuzağa düşüreceğinin tüyolarını verir.

  Eyşan eve geldiğinde Bahar’ı ağlarken bulur. Ezel yüzünden olduğunu öğrenince teselli etmeye çalışır.

  Mert kumarhaneye gelir ve Ali’ye tüm olanları bildiğini ima eder. Ali’nin silahına sarıldığı sırada Mert odadan çıkar. Ali’yi oyalamaya çalışan Ezel dayıyla görüşme ayarladığnı söyler. Ancak Ali’nin aklı Mert’in söylediklerindedir. Mert dayıdan öğrendiği taktiklerle delili kolayca bulur. Onu kumarhanede aramaya başlayan Ali, odadaki kasanın içinde soygun CD’sini göremeyince adamlarını peşine takar.

  Mert yakalanır ancak CD’yi vermez. Ancak izledikten sonra içinde beklediği bilginin olmadığı görür.

  Flashback’le Mert’in yaşadığı bütün olayların aslında dayı ile Ezel’in planı olduğu, filmi de onların değiştirdiği anlaşılır.

  Ezel Mert’in yanına gider. Burası aynı zamanda Mert’in çocukken top oynadığı yerdir. Ezel Mert’e abisi olduğunu anlaması için ipucu vermeye çalışır ama çok üzgün olan Mert onu dinlemez.

  Dayı adamlarıyla Ali’nin evine gider. Dayı Ali’nin boynuna çakısıyla bir çizik atar ve Ezel’in teklifini kabul ettiğini söyler. Bu çizikten sonra Ali’ye Cengiz’i içeri attırması konusunda artık söz vermiş sayıldığını söyler.

  Eve dönen Cengiz’i kabul eden Eyşan Ezel’le telefonda Cengiz’in elinin altında olduğunu söyler.

  Ezel eve döndüğünde Bahar”ın onu beklediğini görür. Bahar yaptıklarıyla ilgili sayıklayan Ezel’in söylediklerini dinler ve onu teselli etmeye çalışır. Öpüşürler.


   
Ezel 22. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 12. Bölüm Özeti

  Ezel 12. Bölüm Özeti

  Ali, Serdar’ın başına silah dayar. Serdar ona ekrana bakmasını söyler. Ali cinayet anının görüntüsünü görür ve şok olur. Serdar sorduğu sorularla Ali’yi Cengiz’e karşı doldurur. Ali çok öfkelenir. Evden bir el silah sesi duyulur. Ramiz kendi mahallesinde bir taksiye biner. Taksici telsizle bir yolcu aldığını bildirir. Ramiz imalı sözler söylemeye başlar. Taksici bir şey...
 2. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş