gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 44. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel dizisi hızla tırmanışa geçen diziler arasında ... Üstelik yayınlandığı Pazartesi günleri reytingleri topluyor ve bütün diğer dizileri ezip geçiyor... bakalım 44. bölümde neler yaşanmış... Kenan Birkan’ın ve çok önemli biri olan Yusuf Eğir’in İstanbul ile ilgili çok büyük bir projeleri vardır. Bu projenin yüzü olarak Cengiz’i kullanacaklardır.

  [​IMG]

  Ramiz Dayı’nın eski arkadaşları bir proje olduğunun farkındadır, teker teker iş yerleri ellerinden alınıyordur ama bu büyük işin ne olduğunu bilmiyorlardır. Ezel ise, Ramiz Dayı’nın eski arkadaşlarının hakkını savunmak için bu projenin karşısına dikilecektir. Böylece, güçlü adamların arasında kendine yer edinecektir.

  Cengiz, Eyşan’la arasını düzeltmeye çalışır ama Eyşan aralarındaki mesafeyi korumaktadır.

  Kenan Birkan’ın peşinde olduğu proje, 2015 yılında İstanbul’da bir bölgede kumara izin verilecek yasanın çıkacak olmasıdır. O zamana kadar, bütün kumar piyasasını ele geçireceklerdir ve hükmedeceklerdir.

  Ezel ve Eyşan, Can’ın olduğu her yerin serbest bölge olması konusunda anlaşırlar. Ezel, eğer Can’ın etrafında Kenan Birkan ya da Cengiz’i görürse, hesabını Eyşan’dan soracağını söyler.

  Ezel, Ali ve Tevfik, Yusuf Eğir’in adamlarını kıstırarak, planlarını bozarlar. Ramiz Dayı’nın eski arkadaşlarının arasındaki haini ortaya çıkarırlar ve güçlü adamların arasına girmeye hak kazanırlar.

  Meliha, Mert’in ölümünü hala kabullenememektedir. Mert’in mezarına gitmeyi reddeder, yatağında Can’ın yatmasına izin vermez.

  Can ise yeni hayatına alışmakta zorluk çekiyordur. Eski gösterişli hayatını özlüyordur ama isyan da etmez. Annesini çok özlemiştir. Annesinin gelip onu eski hayatına geri götüreceği günü beklemektedir.

  Yusuf Eğir, Cengiz’e bir tür eğitim veriyordur ve onu gelecekteki görevine hazırlıyordur. Cengiz, eğer bu işi istiyorsa, kendini ispatlamalıdır. Bazı görevler Cengiz’in beklediğinden çok daha zor da olsa, istediğini elde etmek için her sınavı aşmaya hazırdır.


   
Ezel 44. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dokdorlar 44.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 44.Bölüm Özeti...

  44.Bölüm Özeti... Ömer tam tedaviden vazgeçeceği anda yeni bir kalp bulunduğu haberiyle hayata tutunuyor. Bakalım bu kalbi alabilmek o kadar kolay olacak mı? Zeynep sevgilisini kurtarabilmek için, mantığın ve kuralların sınırlarını ne kadar zorlayacak? Haldun ve Nisa arasındaki gerilim hasta yeğenlerinin hastaneye gelişiyle daha da tırmanıyor. İki arada kalan Haldun, zor saatler yaşıyor....
 2. Annem 44. Bölüm özeti

  Annem 44. Bölüm özeti

  Musa ile Zeynep’in zor günleri Gonca ve Başar, birbirlerine her geçen gün daha fazla aşık olmaktadırlar ve bu aşk onlar için vazgeçilmez bir hal almaktadır. Aşk sarhoşu olan iki genç, bu doludizgin ilişkinin kendilerine büyük bir sürpriz yapacağını düşünememişlerdir. Ve karşılaşılacak sonuç herkese büyük bir sürpriz yaşatacaktır. Ayşe’nin bir yanı hüzünlü, Musa’nın bir yanı acı içindedir. Her...
 3. Adanalı 44.Bölüm Özeti

  Adanalı 44.Bölüm Özeti

  Adanalı ve Maraz Ali son kez aynı kaderi paylaşmaktadır. Sevdikleri, ameliyat masasında hayata tutunmaya çalışan ikiliyi gözyaşları içinde beklerken, Nevzat Müdür, Maraz Ali'yi ve çetenin diğer elemanlarını yakalamak için bir ekip kurar. Maria ekibin başına geçer. Anteb ajanları Maraz Ali'nin yaralı olduğunu bildikleri için bütün hastane ve polikliniklerde arama başlatırlar. Ancak Maraz Ali'yi...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş