gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ezel Dizisi İçin 3 Farklı Senaryo!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ezel final senaryosu ezel, final bölümü, konusu, senaryolar, nasıl bitecek, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Bildiğiniz gibi bu gece Ezel dizisi son bölümüyle ekranlara veda edecek.Dizi senaryosu çok değişken ve gel-gitli olduğu için finaln nasıl sonlanacağı bir türlü kestirilemiyor.

Ancak duruma göre olması ihtimal 3 farklı senaryo var.Şöyle;

SENARYO 1

Ezel aslında Ömer deği. Dayı tarafından cezaevinde öyle olduğuna inandırılmış, hafızasını kaybetmiş biri olduğu ortaya çıkacak.. Bu oyuna Ezel bile şaşıracak..

SENARYO 2

Her şey aslında bir oyun.. Yaşananlar da hayal çıkacak.. Dayı finalde tüm ekiple birlikte Ezel'in karşısına çıkıp "İşte gerçek oyun böyle oynanır yiğen' diyecek..

SENARYO 3

Finalde Ezel ölecek.. Ve aslında tüm oyunları Ezel'in kurgulamadığı anlaşılacak. Her şeyin 'Eyşan'ın Cengiz'den kurtulmak için yaptığı planın parçası olduğu anlaşılacak..

Peki ya sizce final nasıl bitecek?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi senaryolar ilginç en çokta Ezelin aslında ömer olmadığı olayın baya kafa karıştırıcı. Hani olurmu olur yani bence bu dizi hiçte beklenildiği gibi bitmeyecek :D:D teşekkürler Grey, az öncede greye titan demiştim ödeştiniz :D:D

Ezel Dizisi İçin 3 Farklı Senaryo! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel 3. Bölüm Özeti

Ezel 3. Bölüm Özeti

Kerpeten Ali... bu adam bu rolü çok güzel kıvırmış diyorum... Bu role harika oturmuş... Üstelik ali fanlarıda git gide artıyor.. Bakmayın ben Ezelciyim ama Alide fena değil :) Ali’nin Ezel’le ilgili araştırmaları devam eder. Ancak istediği bilgilere ulaşamaz. Bahar, İngiltere’den döner. Otelde yardım amaçlı bir balo düzenler. Ezel ve Ali asansörde karşılaşırlar. Aralarında imalı bir...
  2. Ezel Dizisindeki Arabalar

Ezel Dizisindeki Arabalar

ezel dizisinde kullanılan arabalar ezeldeki arabalar ezeldeki araba Yayınlandığı günden itibaren pazartesi günleri rakip kanalların tabiri caizse suyunun çekilmesinin sebebi dizinin kalitesidir... Gerek senaryo, gerek oyuncu kadrosu, gerekse çekimlerde kullanılan her detayın buram buram kalite kokması dizinin izleyici kitlesini günden güne artırıyor... İşte dizide kullanılan araba modeli......
  3. Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

dizilerdeki gelinlikler ezel azad gelinlik azad gelinlik azadın gelinliği ın gelinliği Açıkca söylemek gerekirse ben Ezel dizisini hiç izlemedim...Ama nette gezinirken dizideki Ramiz Dayının kızı Azad'ın Kerpeten Ali ile evlenirken giydiği gelinliği gördüm ve çok hoşuma gitti...Şimdi Azad'ın Vakko Wedding imzası taşıyan gelinliğini sizlerle paylaşıyorum...
  4. Ezel dizisi kıyafetleri

Ezel dizisi kıyafetleri

ezel ezel kıyafetleri Ezel severler buraya...
  5. İntikam Dizisi Konusu Senaryo Bilgileri

İntikam Dizisi Konusu Senaryo Bilgileri

Bu konu; intikam dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Amerikan dizilerinden Revenge Türk dizilerine ilham oldu ve Türk uyarlamasıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İntikam adıyla yayınlanacak olan dizinin oyuncuları arasında Beren Saat ve Mert Fırat var. İşte detaylar... Kanal D ve Disney ortak yapımı olarak 2013 yılı başlarında izleyiciyle buluşacak olan...

Sayfayı Paylaş