gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dizilerdeki gelinlikler ezel azad gelinlik azad gelinlik azadın gelinliği ın gelinliği Açıkca söylemek gerekirse ben Ezel dizisini hiç izlemedim...Ama nette gezinirken dizideki Ramiz Dayının kızı Azad'ın Kerpeten Ali ile evlenirken giydiği gelinliği gördüm ve çok hoşuma gitti...Şimdi Azad'ın Vakko Wedding imzası taşıyan gelinliğini sizlerle paylaşıyorum...

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok sade.Allah mesut etsin ne diyelim :)

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    eneeeeeeeee kerpetenim mi evlendii nayırrrrrrrrr bu nikah kıyılamaz o benimm
    yahu izlemeyince hemen kapmışlar biricik aşkumu yaaa :D:D:D:D

4. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç beğenmedim kırkından sonra evlenmiş gibi

Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel

Ezel

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
  2. Ezel Dizisindeki Arabalar

Ezel Dizisindeki Arabalar

ezel dizisinde kullanılan arabalar ezeldeki arabalar ezeldeki araba Yayınlandığı günden itibaren pazartesi günleri rakip kanalların tabiri caizse suyunun çekilmesinin sebebi dizinin kalitesidir... Gerek senaryo, gerek oyuncu kadrosu, gerekse çekimlerde kullanılan her detayın buram buram kalite kokması dizinin izleyici kitlesini günden güne artırıyor... İşte dizide kullanılan araba modeli......
  3. Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

berrak tüzünataç tüzünatac ezel bade kim elveda rumeli oyuncular elveda rumeli oyuncuları Dizideki gizemini hala korumakta olan güzel oyuncuyu biraz daha yakından tanımakta fayda buluyorum.. Bakalım Berrek Tüzünataç kimmiş...? Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme...
  4. Ezel dizisi kıyafetleri

Ezel dizisi kıyafetleri

ezel ezel kıyafetleri Ezel severler buraya...
  5. Ezel Dizisi İçin 3 Farklı Senaryo!

Ezel Dizisi İçin 3 Farklı Senaryo!

ezel final senaryosu ezel, final bölümü, konusu, senaryolar, nasıl bitecek, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bildiğiniz gibi bu gece Ezel dizisi son bölümüyle ekranlara veda edecek.Dizi senaryosu çok değişken ve gel-gitli olduğu için finaln nasıl sonlanacağı bir türlü kestirilemiyor. Ancak duruma göre olması ihtimal 3 farklı senaryo var.Şöyle; SENARYO 1...

Sayfayı Paylaş