gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

berrak tüzünataç tüzünatac ezel bade kim elveda rumeli oyuncular elveda rumeli oyuncuları Dizideki gizemini hala korumakta olan güzel oyuncuyu biraz daha yakından tanımakta fayda buluyorum.. Bakalım Berrek Tüzünataç kimmiş...?

Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmak üzere..

Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım atan Tüzünataç, Kanal D'de yayınlanan Ödünç Hayat 'ta rol aldı.
    Elveda Rumeli adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırıyordu ancak 73. bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Bu diziyle beraber ününü artıran Berrak Tüzünataç, izleyenlerin tepkisini çekmiş, fakat ölürken izleyenleri ağlatmıştır.

Son olarakta Ezel adlı tv dizisinde rol almaktadır..

2. sihirlielma

sihirlielma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiiç sevmiyorum bu kadını at gbi:D cihangirdeki evinde de çıplak geziyormuş komşular şikayet ediyormuş diye duyduum:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    saf bir güzelliği var beğeniyorum

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç konuştu…

Berrak Tüzünataç konuştu…

Rol aldığı projeler kadar Okan Bayülgen ile ilişkisiyle de adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, şu sıralar biraz öfkeli… Bayülgen ile ortak projelerde yer almasını eleştirenlere sert yanıt veren 23 yaşındaki oyuncu, “İki insanın keyifli işler yapacaklarını düşünmeleri kadar normal bir şey yok. Ne karşımdaki insan ilişkiyi suistimal edecek biri, ne lehime kullanacağım şapşal bir insan, ne de...
  2. Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

vahide resimleri berrak tüzünataç vahide elveda rumeli resimleri berrak tüzünataç vahidenin
  3. Ezel"e Yeni Oyuncu "Berrak Tüzünataç"

Ezel"e Yeni Oyuncu "Berrak Tüzünataç"

berrak tüzünataç tüzünatac ezel oyuncuları bade ezel kadro kadrosu Atv de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Ezel dizisine Berrak Tüzünataç transfer oldu... Diziye girdiği andan itibaren, Ezelle aralarında birşeyler olacağını tahmin etmiştim açıkcası ama bu kadar hızlı olacağını sanmıyordum =) Berrak Tüzünataç Ezel ekibi ile her konuda anlaştı.. Medyatava’da yayınlanan habere göre: Ezel...
  4. Berrak Tüzünataç kimdir

Berrak Tüzünataç kimdir

berrak tüzünataç kimdir, kısaca hayatı, biyografi, dizileri, filmler, En son "Elveda Rumeli" adlı dizide Vahide karekterini canlandıran Berrak Tüzünataç hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... 02 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler''Ödünç...
  5. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.

Sayfayı Paylaş