gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ezel dizisinin Ömer'i Eşini Boşadı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ezel, ömer, ismail filiz, eşini boşadı, çakma ezel, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ezel dizisinde Ömer!i canladıran İsmail Filiz,kendisine ''Çakma Ezel'' diyen eşini boşadı!

Televizyonun sevilen dizisi Ezel'de Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Ezel karakterinin estetiksiz gençlik halini olan Ömer Uçar rolünü oynayan İsmail Filiz 1.5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtığı 5 yıllık eşi Evren Filiz'den önceki gün boşandı. 9 Temmuz 2006 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikahla hayatlarını birleştiren çifti, davanın görüldüğü Beykoz Aile Mahkemesi Hakimi eşit kusurlu buldu. Evren Filiz'in 350 bin lira tazminat istediği davada İsmail Filiz ise babasının yanında asgari ücretle çalıştığını söz konusu dizide ise bölüm başına 2 bin 500 lira aldığını bildirdi. İsmail Filiz, eşinin bir magazin programına verdiği röportajda kendisine 'Çakma Ezel' diyerek küçük düşürdüğünü ileri sürdü.

ŞÖHRETİ BULUP BENİ UNUTTU DEMİŞTİ

Evren Filiz bir magazin programına verdiği röportajda İsmail Filiz'in kendisini arayıp sormadığını, şöhretin kendisini değiştirdiğini öne sürerek, eşinin kendisini bekar olarak tanıttığını söylemişti. İsmail Filiz'e "Çakma Kenan" benzetmesinde bulunan genç kadın, eşinin şöhret sevdasına kapılıp kendisini unuttuğunu iddia etmişti.

Ezel dizisinin Ömer'i Eşini Boşadı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel

Ezel

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
  2. Sedef Avcı (Ezel dizisinin Bahar'ı)

Sedef Avcı (Ezel dizisinin Bahar'ı)

Ezel dizisinde Eyşan'ın kardeşi Bahar'ı canlandıran Sedef Avcı hakkında bilgileri ve ardından resimleri paylaşıyorum Sedef Avci Kimdir? Sedef Avcı 1978 doğumlu olup Malatyada doğmuştur. Manken ve dizi oyunculuğu yapan Sedef Avci Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Podyum dünyasının saygın isimlerinden olan Sedef Avcı güzelligiyle Miss Turkey yarışmasında 2.ci oldu...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

ezel 2 Ezel dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.Diziye çok güçlü iki karakter daha katıldı.Bunlardan biri Haluk Bilginer diğeri ise sıkı durun kızlarr:D Kıvanç Tatlıtuğ evet yanlış duymadınız Kıvanç Ezel dizisine katılan bir diğer oyuncu olarak dizinin yeni sezon ilk bölümünde dizi sonunda çok kısa bir an görünmesine karşın reytingler tavan yapmış:D Yalnız bizim Kıvanç namı diğer...
  4. Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

berrak tüzünataç ezelden ayrıldımı Ezel dizisi izleyenlere üzülecekleri bir haber...Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak... Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak...Ezel dizisinin önemli karakterlerinden birinin diziden ayrılması neredeyse kesinleşti. Burçin Terzioğlu'nun canlandırdığı Azad Karaeski...
  5. Ezel Dizisinden Canlı Veda!

Ezel Dizisinden Canlı Veda!

ezel, canlı final, 2011 finali, cansu dere, kenan imirzalıoğlu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Ezel canlı canlı veda edecek. 'Ezel'in finali nedeniyle, haftaya Çubuklu 29'da 250 kişilik davet düzenleniyor. Ekibin buluşacağı geceden canlı yayın yapılacak! EFSANE DİZİYE DEV DAVET atv ekranlarında iki sezondur yayınlanan...

Sayfayı Paylaş