gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Ezel"e Yeni Oyuncu "Berrak Tüzünataç"

Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

berrak tüzünataç tüzünatac ezel oyuncuları bade ezel kadro kadrosu Atv de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Ezel dizisine Berrak Tüzünataç transfer oldu... Diziye girdiği andan itibaren, Ezelle aralarında birşeyler olacağını tahmin etmiştim açıkcası ama bu kadar hızlı olacağını sanmıyordum =) [​IMG]
    Berrak Tüzünataç Ezel ekibi ile her konuda anlaştı..

Medyatava’da yayınlanan habere göre: Ezel dizisine bir transfer gerçekleşti ve Berrak Tüzünataç bundan sonra Ezel kadrosunda olacak. Kenan İmirzalıoğlu istedi ve Berrak Tüzünataç kadroya dahil edildi.

Daha öncede Kenan İmirzalıoğlu ile Ejder Kapanı filminde rol alan BerrakTüzünataç, Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun aldığı yeni mekanda çalışan garsonu canlandıracak.

Ezel"e Yeni Oyuncu "Berrak Tüzünataç" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Tüzünataç konuştu…

Berrak Tüzünataç konuştu…

Rol aldığı projeler kadar Okan Bayülgen ile ilişkisiyle de adından söz ettiren Berrak Tüzünataç, şu sıralar biraz öfkeli… Bayülgen ile ortak projelerde yer almasını eleştirenlere sert yanıt veren 23 yaşındaki oyuncu, “İki insanın keyifli işler yapacaklarını düşünmeleri kadar normal bir şey yok. Ne karşımdaki insan ilişkiyi suistimal edecek biri, ne lehime kullanacağım şapşal bir insan, ne de...
  2. Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

Berrak Tüzünatac (Vahide) Resimleri

vahide resimleri berrak tüzünataç vahide elveda rumeli resimleri berrak tüzünataç vahidenin
  3. Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

berrak tüzünataç tüzünatac ezel bade kim elveda rumeli oyuncular elveda rumeli oyuncuları Dizideki gizemini hala korumakta olan güzel oyuncuyu biraz daha yakından tanımakta fayda buluyorum.. Bakalım Berrek Tüzünataç kimmiş...? Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme...
  4. Beda ( Berrak Tüzünataç ) Resimleri

Beda ( Berrak Tüzünataç ) Resimleri

Bade ( Berrak Tüzünataç ) Resimleri berrak tüzünataç berrak tuzun tüzün Bu kızın değişik yüz hatları var... Çok yakışıyor ve çok yakıştırıyor kendisine... Mimikleri gayet başarılı... Birkaç fotoğrafını paylaşmak istedim =)
  5. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.

Sayfayı Paylaş