gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Ezel Ne Zaman Bitecek?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ezel ne zaman bitecek ezel dizisi ne zaman bitecek bitiyor 2011 nezaman bitiyor ATV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Ezel 2011 yılı Haziran ayı gibi sona eriyor.Konuyla ilgili detay bilgilere geçiyorum. [​IMG]
    Beyaz Show'a katılan Barış Falay sorulan bir soru üzerine Ezelin bu sezon sonu yani Haziran ayında sona ereceğini açıkladı. 2 yıl olarak anlaşma yapıldığını ve 2 yılın sonundada Ezelin sona ereceğinide sözlerine ekleyen Falay seyirciyede diziyi saatinde tv den izlemedikleri için sitem etti.

mini garaböcük bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Bu dizi haziran ayının sonunda bitecek arkadaşlarım. Alınan duyuma görede tüm karakterler ölecek diyorlar. Bakalım görelim :)

mini garaböcük bunu beğendi.
Ezel Ne Zaman Bitecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Kirilsin ellerim neye yariyor Gencligim gidiyor tutamiyorum Tanrim bana vermis yorgun ayaklar Bahtimin pesinden kosamiyorum Ne zaman bitecek Tanrim bu azap Yarini olmayan gunlere kaldim Dunyami ben yiktim kendi elimle Askima bir yuva kuramiyorum Simdi ne dertliyim ne de bahtiyar Yasim genc olsa da gonlum ihtiyar Bir ask icin ben bak diyar diyar Ecelin pesinden kosar giderim Ne zaman...
  2. Avrupa Yakası ne zaman bitecek

Avrupa Yakası ne zaman bitecek

AVRUPA YAKASI NE ZAMAN BİTECEK? AVRUPA YAKASI DİZİSİNİN ÇILGIN KARAKTERİ ŞENAY GÜRLER MERAK EDİLENLERİ CEVAPLADI. Habertürk’te yayınlanan Burası Haftasonu’nda bu Pazar günü Avrupa Yakası dizisinin sevilen ve çılgın karakteri Fatoş (Şenay Gürler) konuk oldu. Gürler, Oylum Talu’nun sorularını yanıtladı, dizideki polemiklerle ilgili konuştu. OYLUM TALU : Avrupa Yakası çok sevildi çok başarılı...
  3. Maya Takvimi Ne Zaman Bitecek

Maya Takvimi Ne Zaman Bitecek

Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor Maya Takvimi Ne Zaman Bitecek "2012 yılında kıyamet kopacak" diyen Maya takvimi hakkında ve Maya Takviminin bitimi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu sayfamızda yer veriyor ve merakınızı bir nebzede olsa gidermek istiyoruz Melek'lerim:) Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor; Maya takvimi söylenenlere göre 22 Aralık 2012'de bitiyor. Ancak mayalar...
  4. muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)
  5. Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Bu konu; Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen heyecanlı ve bir o kadar sivri dilli dizisi Behzat Ç. 'nin Ocak ayında biteceği iddiaları basında yer almıştı. Dizinin fanatikleri de bu haberin doğru olup olmadığı konusunda meark içindeydiler. Onları merak ettirmeyelim ve hemen söyleyelim, rahat olun, dizi Haziran 2013...

Sayfayı Paylaş