gebe
  1. sonia

sonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ezel

Konu, 'Biten Diziler' kısmında sonia tarafından paylaşıldı.

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    olmaz mı ben.manyak oluyorum adama yaa.......süpper yakışıklı.zaten onun yüzüsuyu hürmetine izliom:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bana göre hayatın içinden bir dizi Ezel. En son annesine sarıldığı sahneden hemen sonra annemi arama ihtiyacı hissettim.

Aslında herşey ama herşey hissiyatla ilgilidir hayatta. Filmlerin başarısı verdiği hissiyatla, birisi ile evlenmemiz hissiyatla, ağlamamız gülmemiz herşey hissiyatla ilgili. Çok paralar vererek aldığımız güzel yiyeceklerin dilimiz üstünde bıraktığı güzel tadın hissiyatıyla...

Hisli güzel bir dizi Ezel. Yapımcılarına teşekkür ediyorum. Bende beğenerek izliyorum.

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bayılıyorum bu diziye gerçekten güzel bir dizi çıkarmışlar ortaya...

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Nasil olduysa,esimle birlikte izledigimiz tek dizi oldu.

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    İzliyorum. :) Bazen de takip ediyorum çünkü o gün derslerim çok yoğun oluyor.
    Gerçekten güzel bir dizi. :)

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok basarili bir dizi olmus gercekten, en azindan bazi diger "dizi"ler gibi , sacma sapan konusu yok.
    Sirf dizi yapmak icin, dizi yapilanlardan degil :):)

8. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kacar mı yaaaaa ancak bu kadar güzel olabilir bir dizi zaten kenan imirzalıoglu oynuosa hiç kaçmamalı adamda ki boy pos endam ahh ahh Allah sahibine bağışlasın:D:D:D:D:D

9. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  10. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güvenme onlara anneeeeeeeeeeeeee
    süperrrrr ben dizi izlemem cok nadir ama ezel fanatiğiyim ipele çekiyorummm

11. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

evt canım sana katılıyorum bu konuda:)
    bende izliyorum çok güzel hayatın içinden bir dizi:)

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy nasıl dayanıcam ben şimdi 1 hafta...
    geçmezde hee
    öff ne yakışıklı adamdır o öyle yaa maşallah

13. miss_zilay

miss_zilay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gelmis gecmis eniyi dizilerinden biri bence, EZELE BAYILIYORUM BIRDE RAMIZ DAYIYA. ISTESEM BENIMDE DAYIM OLURMU ACABA???Hhhhiihii :)

14. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bence en güzel akan bir dizi yapmışlar oyun içinde oyun anlamıyosun bile sürükleyici
    bide tefoya üzülüyorum dizinin başından beri dayak yiyo gelen dövüyo giden dövüyo zavallı yaaaa

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Her hafta bende severek izliyorum Ezel'i.Geçen hafta Ali vurulunca gerçekten üzüldüm diziden ayrılacak diye çok şükür bu hafta izlediğimde ölmemiş:DBazen karakter kötüde olsa sevilir ya Ali de aslında kötü bir karakter olmasına karşın yüreğinde biryerlerde merhameti ve sevgiyi taşıyan bir insan..Tefo geri döndü sevindim ama Kamil üzdü beni diziden ayrılmasıyla sasğlam karakterdi bana göre oda bakalım heyecan dorukta Ezel oğlu olduğunuda öğrendi bundan sonra neler olacak=)

Ezel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Urfalıyam ezelden

Urfalıyam ezelden

adam olasan ömer adam olasın ömer ağam olasan paşam Ömer çok yakışıklı, yiğit, iyi ata binen, kılıcının sahibi, çok iyi çöğür çalan ve hoyrat okuyan, halay çeken bir gençtir. Allah her kabiliyeti sanki özellikle ona vermiştir. Ömer'siz bir düğün, sıra gecesi düşünülemez. Ömer'in baş bağlaması da meşhurdur. Sırmalı puşu bağlar. Puşunun kenarlarındaki püsküller doğadaki çiçeklerin tüm renklerini...
  2. Ezel [ ShowTV ]

Ezel [ ShowTV ]

ezel oyuncuları ezel oyuncular oyunculari ezeldeki oyuncular cansu dere estetiksiz hali Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalioğlu ve mankenlikten oyunculuğa transfer olan Cansu Dere'nin başrolünde oynadıkları yepyeni bir dizi başlıyor...Bakalım izleyicilerden tam not alabilecekmi... Dizinin Genel Konusu Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar... Önce Ömer...
  3. Ezel 36. Bölüm Özeti

Ezel 36. Bölüm Özeti

kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
  4. Ezel 41. Bölüm Özeti

Ezel 41. Bölüm Özeti

Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
  5. Ezel 42. Bölüm Özeti

Ezel 42. Bölüm Özeti

Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş