gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ezel'e 20 Haziran'da Canlı Final

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ezelin veda gecesi Ezel, nezaman bitiyor, canlı yayın, finali, nezaman hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Atv'nin sevilen dizisi Ezel 20 Haziran'da izleyicilerine veda ediyor melekler...Geçelim haberin ayrıntılarına...

'Ezel'in finali nedeniyle, haftaya Çubuklu 29'da 250 kişilik davet düzenleniyor. Ekibin buluşacağı geceden canlı yayın yapılacak!

EFSANE DİZİYE DEV DAVET

atv ekranlarında iki sezondur yayınlanan 'Ezel' dizisi, gelecek hafta pazartesi akşamı yayınlanacak bölümle ekrana veda ediyor. Ay Yapım, dizinin son bölümü için müthiş bir sürpriz hazırladı. Çubuklu 29'da 250 kişilik görkemli bir organizasyon yapılacak.

EKİP BİRLİKTE İZLEYECEK
    Oyuncular, yönetmen, yapımcı, senarist ve set ekibinin tam kadro katılacağı davette, son bölüm topluca izlenecek. Final heyecanı atv ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Davette diziye veda eden oyuncular da anılarını izleyiciyle paylaşacak.

Ezel'e 20 Haziran'da Canlı Final konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi 20 film finali

En iyi 20 film finali

İngiliz The Times gazetesi E.T.’den Casablanca’ya kadar "en iyi finale sahip" 20 filmi seçti. ((spoiler)) 20- Se7en David Fincher, 1995 ‘Kutudaki kesik kafa’ gerçekten de insanı donduracak kadar dehşetli ve unutulmaz bir finaldi. 19- Blair Witch Project Daniel Myrick, Eduardo Sanchez, 1999 Heather’ın son video görüntüleri –ki filmin afişinde de kullanılan görüntü buydu- korkunun ve...
  2. Yunanistan'dan Ezel'e Protesto!

Yunanistan'dan Ezel'e Protesto!

ezel, yunanistanda yayınlandı, protesto edildi, yaşanan kriz, göstericiler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yunanistan'da yayınlanmaya başlayan Ezel dizisi muhafazakarların tepkisiyle karşılaştı! ‘Prime time’da yayınlanmaya başlayan ve büyük bir izleyici kitlesi olan dizinin bazı sahnelerinin KKTC’de çekildiğini farkeden bir grup önceki gün ANT1 binasının önünde...
  3. Adını Feriha Koydum 29 Haziran'da Şok Eden Bir Sezon Finaliyle Geliyor...

Adını Feriha Koydum 29 Haziran'da Şok Eden Bir Sezon Finaliyle Geliyor...

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Adını Feriha Koydum Şok Edecek Sezon Finali Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Neler Olacak Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Adını Feriha Koydum da sezon finaline hazırlanıyor...Ama bir kararla dizi ekibi aldığı reytinglerden devam kararı aldığı için bir sezon daha devam etmeye karar verdi...Ama tabi Dizinin Ferihası Hazal Kaya final yapacağını...
  4. Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak

Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak

Bu sayfa; Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi Yalan Dünya ne zaman final yapacak merak edenler için işte Gülse Birsel'in yanıtı: "Yalan Dünya 24 Haziran'da sezon finali yapacak.".. Ünlü senarist-oyuncu Gülse Birsel, Yalan Dünya'nın geçtiğimiz hafta hastalığı sebebiyle yayınlanmadığını söyledi,...
  5. 20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor

20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor

20 dakika dizisi 20 dakika final bölümü 20 dakika son bölüm Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un paylaştığı "20 Dakika" dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle final yapacak. Twitter sayfasından "Ve"20 dakika" bitti. Eve dönüyoruz" yazarak çekimlerin bittiğini duyuran Tuba Büyüküstün, bunun...

Sayfayı Paylaş