gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ezele de Deli Gönül Ezele Türküsünün Sözleri Bu Sayfamızda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ezelede deli gönül ezele türküsünün sözleri Ezelede deli gönül ezele şarkı sözleri

Sevgili melekler, yeni sezon dizilerinden Ustura Kemal 'de Oktay Kaynarc'nın bir kısmını seslendirdiği Ezelede deli gönül ezele türküsünün sözleri ile sizlerleyiz...

Nazlı yar oturmuş gül gölgesine
    Katmış figanını bülbül sesine
    Ben yanar ağlarım onun nesine
    Perişan olduğum umurunda mı

Ezele de deli gönül ezele
    Kapılmışım bir vefasız güzele
    Kurudu bağlarım döndü gazele
    Sararıp solduğum umurunda mı
    (saçımı yolduğum umurunda mı)

Arasam bulunmaz eşi emsali
    Bana nasıl reva gördün bu hali
    Aşkına düşeli mecnun misali
    Saçımı yolduğum umurunda mı

Fikretim bu gönlüm bulmadı rahat
    Kalmadı gönlümde ne lezzet ne tat
    Her saniye her dakika her saat
    Dirilip öldüğüm umurunda mı

2. kara kartalımm

kara kartalımm Forum Okuru

şarkının sözleri de en az söyleyeni kadar güzel

Ezele de Deli Gönül Ezele Türküsünün Sözleri Bu Sayfamızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel [ ShowTV ]

Ezel [ ShowTV ]

ezel oyuncuları ezel oyuncular oyunculari ezeldeki oyuncular cansu dere estetiksiz hali Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalioğlu ve mankenlikten oyunculuğa transfer olan Cansu Dere'nin başrolünde oynadıkları yepyeni bir dizi başlıyor...Bakalım izleyicilerden tam not alabilecekmi... Dizinin Genel Konusu Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar... Önce Ömer...
  2. Ezel

Ezel

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
  3. Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Yusuf Köse Urfalıyam Ezelden türküsünü seslendirdi. İşte Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri ...:) Urfalıyam ezelden Gönül geçmez güzelden Gölnümün gözü çıksın Sevmez idim ezelden...
  4. Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri

Bu konu; Ustura Kemal dizisi ezelede dli gönül ezele şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başrollerinde Oktay Kaynarca, Emre Kınay ve Naz Elmas 'ın paylaştıkları Ustura Kemal dizisi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Show Tvnin iddialı dizilerinden biri olan Ustura Kemal 'in jenerik müziği de çok beğeniliyor. Bu sayfamızda sizlere Ustura Kemal jenerik şarkısı...
  5. Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

Halil Sezai 2015- Ervah-ı Ezelden Sözleri

halil sezai 2015 albümü,halil sezai ervah-ı ezelden,halil sezai ervah-ı ezelden sözleri,halil sezai ervah-ı ezelden şarkı sözleri Ervah-ı ezelde levh-i kalemden Bu benim bahtımı kara yazmışlar Bilirim güldürmez devr-i alemden Bir günümü yüz bin zara yazmışlar Dünyayı sevenler veli değildir Canı terk edenler deli değildir İnsanoğlu gamdan hali değildir Her birini bir efkara yazmışlar Nedir...

Sayfayı Paylaş