gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ezel'in Cengiz'i Tatilde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ezel, cengiz, yiğit özşener, tatilde, sevgilisiyle görüntülendi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Bu sezon biten Ezel dizisinin Cengiz karakteri filmin yorgunluğunu sevgilisiyle Bodrum'da atıyor.

Ezel'in çekimleri biter bitmez Çağan Irmak'ın yeni filmi Dedemin İnsanları için kamera karşısına geçen Özşener, kız arkadaşıyla tatil yapıyor.

ROLÜ İÇİN BIYIK BIRAKTI

Yeni filmi için bıyık bırakarak imaj değiştiren Yiğit Özşener, önceki gün Gölköy Ece Resort Otel'in sahilinde sarışın sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülendi. İki sevgili çevredekilerin meraklı bakışlarına aldırmadan birbirleriyle şakalaşıp eğlendi. Özşener'in adını sır gibi sakladığı sevgilisine sık sık sarılıp öptüğü görüldü.

Ezel'in Cengiz'i Tatilde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatil

Tatil

Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Güzel imkanlar, huzurdur.Rüyada görülen tatil, issizlik ve tenbellige isarettir.
  2. Ezel'in Setinde Bomba Paniği

Ezel'in Setinde Bomba Paniği

Büyük beğeniyle izlenen her hafta izleyenlerini ekran başına toplayan dizini setinde bomba paniği yaşanmış kızlar :tik: EZEL DİZİSİNİN SETİNDE BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜYLE MEYDANA GELEN PATLAMA ÇALIŞANLARI VE OYUCULARI ÇOK KORKUTTU. Ezel dizisinin setinde büyük bir gürültüyle meydana gelen patlama çalışanları ve oyucuları çok korkuttu. Show TV'den olaylı bir şekilde atv'ye geçen ve reyting...
  3. Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

ramiz dayının okuduğu kitaplar ramiz dayının son sözleri insan yaşarken özgürdür dayı son şiir kitapları Ezel dizisinde söylediği özle sözlerle ve okuduğu şiirlerle izleyenlerin beğenisini birkez daha kazanan ünlü oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı)'nın dizide okuduğu son şiir... DAYININ SON ŞİİRİ Gömdüm hepsini geliyorum İnsan yaşıyorken özgürdür Yaklaştım iyice geliyorum Her insan biraz...
  4. Ezel'de Kenan Birkan Öldü !

Ezel'de Kenan Birkan Öldü !

kenan birkan öldü mü ezel kenan öldü ezel birkan ölümü ölümü kenanın ezel, hakkında, eyşan, kenan birkan, öldü, haberleri burada Kenan Birkan Öldü ! meleklerim Dünkü bölümü izledim ve sizinle paylaşıyorum.. Ezel’in bu hafta yayınlanan 68. bölümünde Ezel ve Ali’nin kurduğu ve plana Eyşan ile Cengiz’inde dahil olduğu plan başarılı bir şekilde gerçekleşti. Ezel'in karşısında tek...
  5. Sanal alemde Ezel'in final geyikleri

Sanal alemde Ezel'in final geyikleri

ezel, finali, bölümü, geyikleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Günlerdir final bölümü hakkında konuşulan Ezel dizisi dün akşam final yaptı ve izleyenleri dizi biter bitmez klavyeye saldırmış melekler...Bakalım nette dolaşan Ezel geyikleri nelermiş... ezel de de herkess ölseymışşşş :) yüzüklerin efendısıııı ezell :) Oğlumun İsmini ''EZEL'' Koyucam ! Ezel'in soyadının yönetmen Uluç...

Sayfayı Paylaş