Ezgi Asaroğlu biyografi | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Ezgi Asaroğlu biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ezgi asaroğlu biyografi esra asaroğlu ezgi ezgı asaroglu aşaroğlu
    ezgi asaroğlu biyografi, kim, kimdir, kaç yaşında, dizileri, filmleri, hayatı, kısaca hayatı, resimleri,

Merhaba Melek'ler...

Bu yazımızda ünlü oyuncu Ezgi Asaroğlu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz sizlere...

Doğum adı Ezgi Asaroğlu

Doğum 18 Haziran 1987 (22 yaşında)İzmir, Türkiye

Meslek Oyuncu

Aktif yılları 2004–günümüze

(1987-06-18)
    Ezgi Asaroğlu (d. 18 Haziran 1987, İzmir) Türk sinema ve TV oyuncusu.
    İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü Sosyal Antropoloji Anabilim Dalı'nda lisans yapan oyuncu, ilk çıkışını 2004 yılında aynı zamanda ilk TV deneyimi olan "Bir Dilim Aşk" adlı dizi ile yaptı. Takip eden yıllarda kariyerine çeşitli dizi (Menekşe ile Halil, Hatırla Sevgili, Gece Sesleri, Binbir Gece...), kısa metraj film (ödüllü What's Love Doing in the Mountains) ve reklam projeleriyle devam eden oyuncunun ilk sinema tecrübesi, 2007 yılında çekilmeye başlanan Avusturya-Fransa ortak yapım ödüllü film For a Moment Freedom (2008) ile oldu. 22 uluslararası ödülü olan filmde canlandırdığı karakterle yurtdışında da başarı kazanan, bir çok sinema eleştirmeni ve yazarının dikkatini çeken Ezgi Asaroğlu, filmin 2010 Oscar Ödülleri için Avusturya’nın Oscar aday adayı olması ile kariyerine elbette artı üzerine artı kattı! Duru güzelliği ve doğal oyunculuğuyla, son dönemin aranan oyuncuları arasına giren Ezgi Asaroğlu'nun “Kampüste Çıplak Ayaklar” ve "Acı Aşk" filmlerinin ardından, yine başrolde izleyeceğimiz "En Mutlu Olduğum Yer" filmi ise şimdiden merak konusu.

Ezgi Asaroğlu biyografi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ezgi Mola (Feride) Biyografi

ezgi mola biyografi yılmaz çetinkaya tarot halit armay lisesi kıyafetleri canım ailem feride biyografi 1983 İstanbul'da doğdu. Hasan Ali Yücel İlkokulu'na , Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu'na , Kadir Rezan Has Ortaokulu'na , Halit Armay Lisesi'ne gitti. 2000 yılında Akademi İstanbul da okudu ardından lise yıllarında kurslarına gittiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve çok keyif...
  2. Ezgi asaroğlu resimleri var mı

Ezgi asaroğlugeçen gün dayak yemiş diye bir haber okudum kızlar sitede de bulamadım bu haberi ve bana ezgi asaroğlunun resimlerini gönderirmisiniz lütfen.
  3. Ezgi asaroğlu resimleri fotoları var mı

Ezgi asaroğlu hani şu dayak yiyen kadın onun resimleri var mı ?
  4. Leyla ile Mecnun Dizisi (Leyla) Ezgi Asaroğlu En Yeni Resimleri Burada Melekler

leyla ile mecnun dizisi leyla ezgi asaroğlu en güzel en yeni değişik resimleri fotoğrafları ile ilgili bilgiler burada melekler Tv dünyasına dayak skandalıyla adını yazdıran Leyla ile Mecnun dizisinde ki Ezgi Asaroğlu'nun en güzel resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler.Leyla rolünda ki Ezgi Asaroğlu hatırlayacağınız üzere rol arkadaşı Ushan Çakır'dan çekimler sırasında dayak...
  5. O Hayat Benim Dizisi "Bahar" Karakteri Ezgi Asaroğlu Kimdir?

o hayat benim ezgi asaroğlu, ezgi asaroğlu, o hayat benim dizisi ezgi asaroğlu Sevgili melekler, 16 Şubat tarihinden itibaren Fox Tv'de yayına girecek olan yeni dizilerden biri de O Hayat Benim. Dizinin başrol oyuncularından Kermecem'e Ezgi Asaroğlu da eşlik edecek. En son "Aşk Kırmızı" adlı sinema filminde izlediğimiz Ezgi Asaroğlu kimmiş, bir hatırlayalım.... Ezgi Asaroğlu...

Sayfayı Paylaş