gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ezgi mola ezgi mola haberleri

Sevgili melekler, oyuncu Ezgi Mola azmetti ve tam 15 kilo vermeyi başardı. Nasıl mı? Haberimizden öğrenelim..

ezgi-mola.jpg

Canım Ailem dizisi bittikten sonra oynayacağı bir karakter için fazla kilo alması gerektiğini söyleyen Ezgi Mola, 'Günde üç öğün cipsle besleniyordum. Bunalıma girmiş gibiydim' dedi.

Bundan fazlasıyla rahatsız olan Ezgi o sıralarda aldığı ikinci köpek ile deliler gibi yürüyüş yapmaya başladığını söylüyor.

'Böyle dört kilo verdikten sonra spora başladım. Spora başladıktan sonra üç kilo daha verdim. Hayatımda hiç diyetisyene gitmemiştim, diyetisyen fobim vardı.

Ancak daha sonra bir diyetisyenle tanıştım ve onun yardımıyla sekiz kilo daha verdim. Bunu çok düzgün bir şekilde yemek yiyerek, hiç bir zaman aç kalmadan; aksine verilen öğünleri bile bitirmekte zorlanarak başardım ve toplamda 15 kilo vermiş oldum ' dedi.

15 kilo veren Mola bundan sonra keyifli alışveriş yapmanın tadını da çıkarıyor. 'Hoşuma giden kalıpları keşfetmeye başladım; artık mutlu şekilde alışveriş yapabiliyorum.'

Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezgi Mola (Feride) Biyografi

Ezgi Mola (Feride) Biyografi

ezgi mola biyografi yılmaz çetinkaya tarot halit armay lisesi kıyafetleri canım ailem feride biyografi 1983 İstanbul'da doğdu. Hasan Ali Yücel İlkokulu'na , Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu'na , Kadir Rezan Has Ortaokulu'na , Halit Armay Lisesi'ne gitti. 2000 yılında Akademi İstanbul da okudu ardından lise yıllarında kurslarına gittiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve çok keyif...
  2. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  3. ezgi mola kimdir?

ezgi mola kimdir?

ezgi mola kimdir ezgi mola kaç yaşında kim evli mi Canım ailemin saf kızı feride Ezgi Mola. Ezgi Mola 1983 yılında İstanbul'da doğdu. 2000 yılında Akademi İstanbul’a gitti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve orada dört yıl okudu. Aydoğan Temel’den iki yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in önderliğinde bir kaç arkadaşıyla birlikte tiyatro kurdu ve "Çürük Elma"...
  4. Ezgi Mola 15 kilo verdi

Ezgi Mola 15 kilo verdi

ezgi mola 15 kilo verdi ezgi mola celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi ezgi mola filmleri röportajı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Canım Ailem dizisi ile ününe ün katan güzel ve sempatik oyuncu Ezgi Mola 15 kilo verdi Melek'lerim. Balık etli olan oyuncu Ezgi Mola diyeti nasıl bir diyet bilmiyorum ama etkisi muhteşem olmuş Melek'ler. Sempatik kız görüntüsünden sıyrılan Ezgi Mola...
  5. Ezgi Mola Tam 20 Kilo Verdi

Ezgi Mola Tam 20 Kilo Verdi

ezgi mola kiloları ezgi mola ezgi mola haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Ezgi Mola tam olarak 20 kilo verdiğini açıkladı. Çeşme'deki tatili öncesi diyet ve sporla 20 kilo veren Mola, tatil dönüşü Etiler’de Şahan Gökbakar’ın yönetmen kardeşi Togan Gökbakar’la bir araya geldi. Geçen hafta Şahan Gökbakar’ın “‘Ceren ile Celal 2’nin senaryosu üzerinde çalışıyorum” demesinin ardından...

Sayfayı Paylaş