gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ezgi Sertel kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ezgi sertel kimdir ezgi sertel evlimi evli mi ezgi sertel kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, tek türkiye

"Tek Türkiye" adlı tv dizisinden tanıdığımız Ezgi Sertel hakkında bilinmeyen tüm bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler!

Ezgi Sertel (Doğum : 1 Ekim 1981) Safranbolu doğumlu oyuncu.Eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği tamamlayan ezgi sertel yaşamını oyunculukla devam ettirmektedir.Son olarak devam etmekte olan Tek Türkiye Dizisinde "Zeynep Öğretmen" karakterini oynamaktadır.

Film ve Dizi

Memleket Hikayeleri - Anamas
    Ayrılık
    Tek Türkiye
    Kumarbazın Karısı
    Tertemiz
    Memleket Hikayeleri - Benden Sevdalı mısın?
    Yağmurdan Sonra
    Memleket Hikayeleri - Molla Ahmed
    Acı Hayat
    Üç Kadın
    Cennet Mahallesi
    Kalp Gözü
    Büyük Buluşma
    Sırlar Dünyası / Sır Kapısı

Ezgi Sertel kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezgi

Ezgi

Makamla söylenen ve insan kulağına hoş gelen her türlü ezgi, değişik
  2. ezgi mola kimdir?

ezgi mola kimdir?

ezgi mola kimdir ezgi mola kaç yaşında kim evli mi Canım ailemin saf kızı feride Ezgi Mola. Ezgi Mola 1983 yılında İstanbul'da doğdu. 2000 yılında Akademi İstanbul’a gitti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve orada dört yıl okudu. Aydoğan Temel’den iki yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in önderliğinde bir kaç arkadaşıyla birlikte tiyatro kurdu ve "Çürük Elma"...
  3. İntikam Dizisi Cemre Arsoy Karakteri Ezgi Eyüboğlu Kimdir ?

İntikam Dizisi Cemre Arsoy Karakteri Ezgi Eyüboğlu Kimdir ?

Bu konu; İntikam Dizisi Cemra Arsoy Karakteri Ezgi Eyüboğlu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisinde Arsoy ailesinin kızları olarak gördüğümüz Cemre, çiftin ikinci çocukları. Zengin aile kızı imajını her şekilde belli eden Cemre, farklı sınıftan insanları da tanımak isteyen bir mizaçtadır. Dizide Cemre karakterini en son Sudan Çıkmış Balıklar dizisinde izlediğimiz...
  4. O Hayat Benim Dizisi "Bahar" Karakteri Ezgi Asaroğlu Kimdir?

O Hayat Benim Dizisi "Bahar" Karakteri Ezgi Asaroğlu Kimdir?

o hayat benim ezgi asaroğlu, ezgi asaroğlu, o hayat benim dizisi ezgi asaroğlu Sevgili melekler, 16 Şubat tarihinden itibaren Fox Tv'de yayına girecek olan yeni dizilerden biri de O Hayat Benim. Dizinin başrol oyuncularından Kermecem'e Ezgi Asaroğlu da eşlik edecek. En son "Aşk Kırmızı" adlı sinema filminde izlediğimiz Ezgi Asaroğlu kimmiş, bir hatırlayalım.... Ezgi Asaroğlu...
  5. İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın şarkı söylediğini duyan jüri, Akın'a şarkı söylettirdiklerine pişman oldu. Show TV'de Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında yeni yarışmacı Didem Ezgi Akın sesiyle damgasını vurmak istedi ama olmadı. Kemal Doğlu'nun, 'Şarkı söylüyormuşsun duyduğum kadarıyla' sözü üzerine...

Sayfayı Paylaş