gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ezginin günlüğü-eksik birşey mi var

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Eksik bir şey mi var hayatımda Gözlerim neden sık sık dalıyor Eksik bir şey mi var hayatımda
    Gökyüzü bazen ciğerime doluyor

Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam
    Atsan atılmaz, satsan satamam
    Eksik bir şey mi var, anlayamam
    Bak çayım sigaram, her şeyim tamam

Kalksam duraktan dolmuş gibi
    Arka koltukta unutulmuş gibi
    Terliklerimle, gelsem sana
    Sonunda aşkı bulmuş gibi

ezginin günlüğü-eksik birşey mi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu ResimLerDe Birşey Eksik DeğiL Mi?

Bu ResimLerDe Birşey Eksik DeğiL Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Düşler Sokağı - Ezginin Günlüğü

Düşler Sokağı - Ezginin Günlüğü

Bm Am Ben kuslardan da küçüktüm bir gece vaktiydi Bm Ask tuttu elimden beni Am Geçtim düsler sokagindan bir gece vaktiydi Bm Ceplerimde haciyatmazlar ( Bm ( Yagmur yagsa uykum kaçsa ( Am ) ( Bir kus konsa badi parmagima ) (...
  3. Ezginin GünLüğü - DüşLer Sokağı (akor)

Ezginin GünLüğü - DüşLer Sokağı (akor)

düşler sokağı nota düşler sokağı notaları akor ezginin günlüğü akor ezginin günlüğü notaları Bm Am Ben kuslardan da küçüktüm bir gece vaktiydi Bm Ask tuttu elimden beni Am Geçtim düsler sokagindan bir gece vaktiydi Bm Ceplerimde haciyatmazlar ( Bm ( Yagmur yagsa uykum kaçsa ( Am ) ( Bir kus konsa badi parmagima ) ( Bm ) 2 ( Aglardim bir basima ) ( A ( Bm ) ( Sevdadandir, sevdadandir ) (...
  4. Herşey Tamam Birşey Eksik..!

Herşey Tamam Birşey Eksik..!

Eskiden dünyada, görünüşte dağınık ama iç dünyaları derli toplu insanlar vardı. Oysa şimdikilerin dış görünüşleri derli toplu ama iç dünyaları dağınık. insansız kaldığımızda ruhumuzun yırtılacağını biliyoruz. "Yalnız kalmak istiyorum" demek için bile bir insana ihtiyacımız var. Bu yüzden ortak mekanlar oluşturup yan yana geliyoruz. şakalar yapıyor, sırlarımızı anlatıyoruz...
  5. Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ?

Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ?

Emre Karayel ve Gökşen Ateş Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk Yaşıyor Sevgili melekler, ekranların en matrak dizilerinden 1 Kadın 1 Erkek dizisinin yıldızlarından Emre Karayel, Kuzey Güney dizisinin başarılı oyuncularından Gökşen Ateş ile aşk yaşıyormuş. Bu sürpriz birliktelikle ilgili Emre Karayel Gökşen Ateş aşkı haberinin detayları aşağıda..:) Şarkıcı Öykü Gürman ile evliliğe giden 2.5...

Sayfayı Paylaş