gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ezici Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ezici Sözler 2012 Selam millet sizden Ezici Sözler istiyorum ama 2012 yılının sözleri olsun yani yenisinden olsun lütfinnn

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ezici Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  2. 2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa Ezici Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere yılın en yeni ezici sözlerini sunuyoruz ister facebook sayfanızda kullanın, isterseniz de msn iletinizde :) Aşkı bilmiyorsan taşıma o yüreği bırak elimi anma ismimi. Sevmek senin neyine? Bırak kalbimi artık uğraşma benimle, kalbini kırarken inan hiç çekinmem seslenirim abime Değer verdiklerim utanmadan...
  3. 2012 Kırgınlık Sözleri

2012 Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık Mesajları 2012 2012 Kırgınlık Sözleri Kalbinizi kıranlara, telefonlar ya da Facebook sayfanızdan, olmadı msn iletisinden kırgınlık içeren sözler mi göndermek istiyor sunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü biz bu yazımızda kırgınlık mesajlarını paylaşıma sunuyoruz Melek'ler:) Hayata Dair Amaçlarım içinde uğraşırken Her Sözünde Kırgınlıklar içinde Yüzdüm Ateş Gibi Yanıyor içim,...
  4. Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Mesajlar kısa Anlamsız sözler facebook Face ya da msninize hep derin anlamlar içeren iletiler koyacak değilsiniz ya ! Biraz da şaka yollu, anlamsız mesajlar koymak istiyorsanız, 80li yılların garip şarkılarından da dizelerin bulunduğu anlamsız sözler mesajlar 2012 listemize bir göz atın isterseniz :tik: Yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca doğru söyle sen kimin...
  5. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...

Sayfayı Paylaş