gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ezilmişti şimdi de ezdi

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oryantellerimizden Asena önceleri yediği dayaklarla gündeme geliyordu, şimdide kendisi dayak atıyor...
    yürü Asena kim tutar seni.........

ASENA FENA DÖVDÜ!

TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU TARAFINDAN ESKİŞEHİR'DE DÜZENLENEN DÜNYA PROFESYONEL KİCK BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

Atatürk Stadı'nda yapılan şampiyonada toplam 6 müsabaka yapıldı. Şampiyonada oryantal Asena da Eskişehirli sporcu Ebru Özgür ile gösteri maçı yaptı.
    oryantal asena.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Aralık 2016
ezilmişti şimdi de ezdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki şimdi de evini kaybediyor

Deniz seki şimdi de evini kaybediyor

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA TUTUKLANAN DENİZ SEKİ 900 BİN DOLARLIK EVİ EÇİN TALİMAT VERDİ..... Seki’nin oturmak için hayalini kurduğu ve aylardır taksitlerini ödediği dairenin anahtar teslimine başlanmıştı Uyuşturucu kullanmak ve tedarik etmek suçlamasıyla Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevine gönderilen Deniz Seki zor günler geçiriyor. Konser ve reklam anlaşmaları tek tek iptal olan Seki, üç...
  2. şimdi de Orhan Gencebay Al Jamal de

şimdi de Orhan Gencebay Al Jamal de

sosyetenin eğlence merkesinde tarzlar mı değişir oldu anlamadım gitti... Müslüm Gürses'ten sonra sıra Orhan Babada.... AL JAMAL'E ORHAN BABA BASKINI! SOSYETE VE SANAT DÜNYASININ GÖZDE EĞLENCE MEKANI AL JAMAL, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ARABESK MÜZİĞİN 'BABA'SI ORHAN GENCEBAY'I AĞIRLADI... Arabesk müziğin 'Orhan Baba'sı, ünlülerin eğlence mekanı Al Jamal'e ilk kez adım attı. Gencebay, masasında...
  3. şimdi sen de herkes gibisin...

şimdi sen de herkes gibisin...

Sevmiştim ,, sevilmiştim .. Yani ben öyle sanmıştım . Yalanmış her şeyin . Artık gücüm kalmadı biliyorum bunu . Kalbimde mecal yok artık … Canım acıyor ,, içim sıkılıyor .. Küçük bir çocuk gibiyim bu günlerde . Herseye alınıyorum . Yüzümde sahte bir gülücük . Eski ben değilim ! Nasıl değiştim bir anda bu kadar . Ağır geliyor bunlar bana ,, dayanamıyorum … Ne kadar mutluyduk .. Yani ben...
  4. Haluk Bilginer Şimdi de Hindistanda

Haluk Bilginer Şimdi de Hindistanda

Haluk Bilginer,Dünyaya Açıldı,Yeni Filmi İçin Hindistan'da Yılların deneyimli ve sevilen oyuncularından olan her rol aldığı proje beğeni ile izlenen muhteşem bir ses tonuna sahip(etkileyici ses tonu var adamın :D ) Haluk Bilginer(http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/189424-haluk-bilginer-kimdir.html) sadece Türkiye'de değil yurt dışında da oldukça başarılı işlere imza atıyor.Birçok yabancı...
  5. Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

belfie akımı, belfie nedir, belfie pozu Sevgili melekler, sosyal medyayı kasıp kavuran selfie akımından sonra şimdi de belfie akımı çıktı :S Dalga geçer gibi değil m, selfie belfie, ama gerçek. Ünlüler arasında başlayan ve yaygınlaşan belfie akımında bu kez poz bel, kalça, basen pozu olarak veriliyor. Kim Kardashian, Kelly Brook, Helen Flanagan gibi ünlü isimlerin bu tip pozlar çekip altına...

Sayfayı Paylaş