gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fabl örnekleri ve yazarları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen bana fabl örnekleri ve yazarları hakkında kısa bilgiler verir misiniz teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Fabl ve Örnekleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

fabl örnekleri ve yazarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fabl Nedir ? Fabl Örnekleri Burada Melekler

Fabl Nedir ? Fabl Örnekleri Burada Melekler

fabl nedir fabl örnekleri fabl ne demek fabl özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Bugün kü makalemiz, Eski Türk edebiyatında Sadi 'nin Bostan ve Gülistan ile Mevlana 'nın Mesnevi adlı eserinde örneklerini gördüğümüz Fabl ile ilgili melekler. :) Ülkemizde en çok bilinen Fabl örnekleri ünlü yazar La Fontaine imzalıdır. La Fontaine çevirileri eski Türk edebiyatçılarından Şinasi...
  2. Kaştanka Kitabı Yazarı ve Konusu

Kaştanka Kitabı Yazarı ve Konusu

Kaştanka Kitabının Yazarı Kim Kaştanka Kitabını Kim Yazmıştır Dünyaca ünlü edebiyatçılardan biri olan Rus edebiyatçı Anton Çehov'un eseri olan Marangozun Köpeği Kaştanka adlı kitabın tanıtımı şöyle melekler :) "Kaştanka" kitabı "Anton Çehov" tarafından yazılmıştır. Anton Pavloviç Çehov Hakkında Kısa Bilgi: Anton Pavloviç Çehov (29 Ocak 1860, Taganrog Rusya - 15...
  3. Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı

Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kim Suçluyorum Kitabının Yazarı Sevgili melekler, bu yazımızda bahsedeceğimiz kitap Suçluyorum adlı kitap. Kitabın yazarı ise Emile Zola. :) Suçluyorum,Emile Zola’nın Dreyfus Olayı isimli kitabında aktardığı,Yahudi kökenli bir subayın haksız yere casuslukla suçlanması ve yargı süreci ile ilgili 13 Ocak 1898 yılında gazetede yayınlanan mektubudur.Bu mektubun...
  4. Mevlanın Fablları

Mevlanın Fablları

Mevlana fablları ve fabl örneği arıyorum bu konuda bara yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  5. kısa fabl örnekleri yazabilirmisiniz

kısa fabl örnekleri yazabilirmisiniz

Karne alma günü geldi, hoca hala ödev veriyor:S Güya ikinci dönem notu olarak geçecekmiş.Edebiyat ödevim kısa fabllar. Birkaç örnek yazarsanız çok sevineceğim :)

Sayfayı Paylaş