gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Fabrikanın Enerjisiyle 24 Saat Rahatlık

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Fabrikanın kadın koleksiyonunun vazgeçilmez parçalarından elbiseler her sezon olduğu gibi yine ön planda...İş yerine giderken kısa topuklu ayakkabıyla giyebileceğiniz bu güzel elbiseler bir akşam davetine giderken de belinizi saracak güel bir kemer ve ayakkabıyla şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz [​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bende ne fabrikası diyorum hatta konuya girdim fabrika bacası vs arıyorum :D Allah seni ne etmeye şule emi :D:D süper konu teşekkür ediyorum :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim sadmincan :D

hee bacada koyarık yarın...filtreli olsun ama de mi?
    forum kirlenmesim hahaha

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hmm bunu çok tuttum harika bi model :)

Teşekkürler Şulem :kiss:

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Rica ederim meleğim :kiss:

Fabrikanın Enerjisiyle 24 Saat Rahatlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - 24 Saat

Hande Yener - 24 Saat

Senden aşka bir köprüm vardı Ömrün köpük köpük suyundan İçmeyi bilen bir yudum aldı Aşktan geçtim ayrılık kaldı Bu yanan acı tütünden Çileyi seven bir nefes aldı Yanıyorum uzanıp yanıma ateşi besle Bu yüreğin durumu böyle bağlanamaz birine Yirmidört saat önce Herşey bitti yani dün Sevgilim sen üzülme Gönül dolaşır döner bir gün Yirmidört saat önce Herşey bitti yani dün Sevgilim...
  2. 24 saat insanın vücüdü neler olur?!

24 saat insanın vücüdü neler olur?!

24 saat insan vücudu insan vücudu 24 saat ölü bedeni vücudunun saati Gündüzleri insan, kendini yorgun hisseder, baş ağrısından ve dikkat zayıflığından şikayetçi olur. Ruh hali, iniş çıkışlar gösterir. Bu durumda insan, yatma vaktini dört gözle bekler. Bunun nedeni şudur: İçimizdeki saat her insanda tiktak eder. Tıpkı vücut ısısı, tansiyon, kalp frekansı, hormon miktarı gibi. Bu saat, vücut...
  3. 24 saat ıcınde vucdumuzda neler oluyor

24 saat ıcınde vucdumuzda neler oluyor

İnsanoğlu 24 saatte 24 kez değişir. Hem ruh hali hem de vücut ısısı, tansiyon, kalp atımı, hormonlar sürekli değişim halindedir. Biyologlar, doktorlar ve farmakologlar bu olağanüstü duruma kronobiyoloji adını veriyorlar. 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanır. Bu uyanma vücut için kendini yavaş kalkmaya hazırlama işaretidir. Metabolizma hareketlenir ve o günün işleri için enerji ve...
  4. Fabrika-nın enerjisiyle 24 saat rahatlık?

Fabrika-nın enerjisiyle 24 saat rahatlık?

fabrika kadın koleksiyonları mağazalarında rengarenk çok şık elbiseler sizleri bekliyor.şıklığı bi yana rahatlığıylada pek tutulmuş olan bu elbiseleri fabrika magazalarında bulabilirisiniz...
  5. 24 saat içinde karsı cıns olsanız

24 saat içinde karsı cıns olsanız

24 saatligine karşı cıns olsanız ne yapardınız kızsanız erkek olsanız 24 saat içinde neler yapardınız :D:D

Sayfayı Paylaş