face için 2013 komik sözler paylaşın

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
face için 2013 komik sözler paylaşın
Hadi bakalım yeni yılda da face hesaplarımız sayenizde şenlensin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da face sözleri bekliyoruz melekler mekanında :) İlk istek bendne olsun face için komik sözler 2013 :)))

100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk, 10 popüler hayvan türü öğrendik. başı yine öküz çekiyor!

Polis Türk Telekom Arena'da kuş uçurtmayacakmış. Fenerbahçe ne? kanarya. kanarya ne? kuş.. emniyet tarafını belli etti.

Bende bilirdim takdir,teşekkür almayı . Maksat ağaçlar kesilmesin

Biz Türkler kimoo? sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.

Sevgilim bana seni başka biriyle aldattım dese, herhalde başka biriyle aldatıcan mal, beni benimle aldatacak halin yok der lafı koyarım.

Arabada bebek var yazanlar, ne yapalım yani ışıklarda çeyrek altın mı takalım?

Hala bir kadın çizemedim. manga'ya da ayıp oluyor bayadır.

Trip de aynı deprem gibi, ne zaman nereden geleceği hiç belli olmuyor.

Yaptığım gözlemlere göre her hafta bir gün mutlaka pazartesi oluyor.. niye hala alışamadınız.

Maç 90 dakika bunu unutmayalım. bi arkadaş unutmuş, devre arası çıkıp eve gitti.

Bugün turkcell mesaj atmadı kesin başka birisi var

Erkeklerin romantizmi ;öpene kadar...Maçoluğu; nikaha kadar.. Kılıbıklığı;ölene kadar.

Şu Beckham gibi atkı bağlamayı bi türlü öğrenemedim iyi mi. Heh bu sefer oldu diyorum, aynaya bakıyorum, yine çiçek abbas yine çiçek abbas

5 yaşındaki Trabzonlu bir çocuğun dolmuşta annesine dediği gibidir belki de hayat ; "hem vuruysin hem ağlama diysin.."

Elektriği edison buldu ama parasını babam ödüyor.

İlerde birgün gemim olursa adını rahatlık koyacam. Bi aksilik olurda batarsa rahatLık battı desinler

YOL gidenundur, peşunden ağliyamam; Yureğum AHIR değil, her ÖKÜZİ bağliyamam..!

Kadınların çantasından herhangi birşey çıkarırken yaptığı arkeolojik kazı çalışmasına HAYRANImmm..

Gerekirse kumarda kazanır aşkı satın alırız..

Bilgisayarım usb aygıtı tanımıyor. düne kadar tanıyordu halbuki, ne geçti aralarında hiç bilmiyorum. hep vukuat

Twitterda hayat durmuyor ya.. facebook akşam 9'da kapatıyor dükkanı. emekli fenomenler kahvesi gibi.

Yarın ilk işim, yine işlerimi başka güne ertelemek olacak.

Geri