gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

face için komik sözler arıyorum melekler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler selamlar herkese. Ben facebook hesabımdan arkadaşlarımla paylaşmak üzere komik,matrak, güldürücü sözler arıyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aşkın en güzel tarifi: "karşındakini bulunmaz hint kumaşı sandığın zamanla, enayi olduğunu anladığın zaman arasında geçirdiğin süreçtir aşk..."

En sevdiğim an sana sarıldığım an, çünkü yüzüne bakmam gerekmiyor...

Gülü seven dikenine katlanır tamamda yanlışlıkla kaktüs sevenlerin vay haline...

Seni sensiz yaşamayı seviyorum çünkü kafayı dinliyorum...

Her espriye en son sen gülüyorsan algılama sorunun olabilir yoksa gezinme orta yerde son gülen ben oldum diye...

Güzellik zorla değil estetikle olur...

Millet bulamıyor bazılarıda severken ayrılıyor. Hay ben bu dünyanın çivisine...

Evlenen insanlar iki şey yapar birincisi nur topu gibi bir bebek, ikincisi havan topu gibi bir göbek...

Şimdi dolabımla ilgilenme zamanı, anladım ki daha azını istesem galiba zengin olurum

Şarjım ve ben çok çabuk bitiyoruz ikimizde...

Kadının kalbine giden yol binlerce basamaktan oluşur kalbinden yol ise çoğu zaman tek basamaktır...

face için komik sözler arıyorum melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler
  2. facebook için çok komik sözler arıyorum

facebook için çok komik sözler arıyorum

Melekler, ben facebook sayfamda paylaşmak üzere komik sözler arıyorum. Çok komik olsun lütfen, arkadaşlarımla paylaşacağım :D))
  3. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  4. face için 2013 komik sözler paylaşın

face için 2013 komik sözler paylaşın

Hadi bakalım yeni yılda da face hesaplarımız sayenizde şenlensin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da face sözleri bekliyoruz melekler mekanında :) İlk istek bendne olsun face için komik sözler 2013 :)))
  5. facem için günaydın sözleri yazarmısınız

facem için günaydın sözleri yazarmısınız

Sabah kalkınca ilk işim facemi kontrol etmek.Bu arada ilk açan ben olduğumdan arkadaşlarıma da ilk günaydını ben yazıyorum.Bunun için face günaydın mesajlarına ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş