gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Sanırım biraz teknoloji özürlüyüm.Şimdi soracağım soru garibinize gidebilir ama facemde profil resmimi nasıl değiştirebilirim ? :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook profil resminizi zaman tünelinde değiştirmek için;
    Zaman tünelindeki profil resminizin üzerine fareyi gezdirin.

Burada yeni bir bölümün belirdiğini göreceksiniz.

Bu bölümde Seçenekler‘e tıklayıp Profil Resmi Yap seçeneğini kullanın.

Eski sistemde ayarlardan yaptığımız bu işlemi şimdi ancak böyle yapabiliyoruz.

face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Profil resminizi hareketlendirin

Profil resminizi hareketlendirin

Msn messenger profil resminizi hareketlendirebilirsiniz. 1-öncelikle kendinize ait profil bilgilerini space e giriniz. 2-profilinizi gördükten sonra print screen a basiniz 3-baslat-donatlar-paint 4-yapistir 5-simdi sadece profilinizin oldugu bölümü seçiniz ve kaydediniz 6-Paintte dosyadan kendi resminizi ekleyin 7-resmi profil içine çekiniz 8-bu yöntemle 4-5 tane profil...
  2. Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Nasıl Sayfaya Çevrilir ?

Facebook Profili Sayfaya Çevirme Facebook Profili Sayfaya Çevirmek Profili Sayfaya Çevirme Facebook kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook profillerini nasıl sayfaya çevirebileceklerini anlatacağız :) Aşağıda Vermiş Olduğumuz adres linki facebook sayfa çevirimi yapacağınız ilk adımdır. Burada çeşitli kategoriler görüyorsunuz. Bunlardan hangisi size uygunsa onu...
  3. Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Face sayfası çalınanlara ben de dahyil oldum ve sinir olmuş vaziyetteyim. Arkdaaşım geri alamazsın diyor ama mutlak vardır bir yolu herhalde. Var mı bilgisi olan bana yardım edebilecek birisi ? :(
  4. facede profil resmimi nasıl gizlerim?

facede profil resmimi nasıl gizlerim?

Kızlar selamlar herkese. Facemdeki profil resmimi nasıl gizlerim?Herkes görsün istemiyorum da, yardım edermisiniz ?
  5. facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar, facebook sayfamda kullandığım profil resmimi gif yapmak istiyorum ama bu mümkünmü, yapabilirmiyim? Yapabilirsem nasıl yaparım bilen yardımcı olabilir mi?

Sayfayı Paylaş