gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Face ye gif resim nasıl atarız?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Face ye gif resim nasıl atarız? Arkadaşlar ben facebook sayfama gif resim atmak istiyorum ama nasıl yapacam bilenler yazsın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Face ye gif resim nasıl atarız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni gifler

Yeni gifler

gifler yeni gifler en yeni
  2. Faceye Hareketli Resim Eklenir?

Faceye Hareketli Resim Eklenir?

faceye gif nasıl eklenir faceye hareketli resim nasıl eklenir faceye gif ekleme Facebook kullanıcısı meleklerimiz için harektli resimlerin yani giflerin face sayfasına nasıl ekleneceği konusunda açıklamalar yapacağız melekler :) 1- Jpg ve Mp3 uzantılı hareketli resim buluyoruz.(Gif formatındaki hareketli resimler olmuyor)Bu resimlere sağtık yaparak Resim Url’sini kopyalıyoruz.(Firefoxta...
  3. Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi değiştirmem lazım, arakdaş öğrendi ama nasıl değiştirecem zaten yeni açmıştım hesabı yardım edermisiniz acil ...:S
  4. facedeki grubumu nasıl sileceğim

facedeki grubumu nasıl sileceğim

Facede açtığım grubumu bazı nedenlerle silmek istiyorum.Bunu yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Şimdiden cevabınız için teşekkürler..
  5. vistaya nasıl format atarım?

vistaya nasıl format atarım?

Vista işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorum ve format istiyor artık.Yalnız teknik servise götürüp para bayılmak ta işime gelmiyor acaba bu işli kendim evde yapamaz mıyım?Yapabilirsem nasıl yaparım ?

Sayfayı Paylaş