gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebok hesap silmek resimli tarifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar face deki hesabımı silmek istiyorum. Facebook hesap silmek işleminin resimli tarifini yapabilecek birisi var mı. Yada dondurmakta olabilir.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda daha önce facebook hesap kapatma hesap dondurma hakkında bilgi vermiştik. Siz resimli olarak istediğiniz için bir kere de buradan resimli olarak hesap dondurma işlemini anlatacağız.

Hesap Ayarları’na tıklıyoruz.
    Hesabı Dondur’dan dondur yazısına tıklıyoruz.

Daha sonra çıkan sayfadan hesabınızı dondurma nedenizi seçin. Listede yoksa Diğer’i işaretleyerek hemen altındak boşluğa facebook’u dondurma nedenini belirtiniz. Hemen altındaki Facbook’tan gelecek e-postaların alımını dondur’u seçerek facebookdan gelecek bilgilendirme mesajlarını engelleyebilirsiniz. Onayla dediğinizde hesabınız dondurulmuş olacaktır. E-postanıza gelen maili kontrol ediniz. Bu andan itibaren facebook sayfasına kullanıcı adı ve şifrenizi girmediğiniz sürece hesabınız aktif olmayacaktır.

Önemli: Hesabınızı dondurduktan sonra, kontrol etmek için facebook hesabınıza giriş yapmayın. Giriş yaptığınız anda facebook hesabınız tekrar açılır. :)

Facebok hesap silmek resimli tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Gmail Hesabı Açma

Resimli Gmail Hesabı Açma

Arkadaşlarım resimli olarak bana gmail hesabının nasıl açıldığını anlatmanız mümkün mü arkadaşıma anlatıyorum anlamıyor bari bu konuyu gösteririm de açsın kafamı şirşirdi yahu lütfen :)
  2. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)
  3. Resimli Kestaneli Parfe Tarifi

Resimli Kestaneli Parfe Tarifi

Kestaneli Parfe Tarifi Resimli Kestaneli Parfe Tarifi Tam da sıcak yaz günlerinde misafirlerinize ikram edip ağız tadıyla yiyebileceğiniz serin bir lezzetle karşınızdayız melekler :) İşte kestaneli parfe tarifimiz ... Malzemeler -500 gr. kestane şekeri - 4 adet yumurta -2 çorba kaşığı granül kahve -500 gr. fıstıklı krokan (hazır) -200 ml. (2 paket) süt kreması Süslemek İçin - 10 adet...
  4. Resimli Akdeniz salatası tarifi

Resimli Akdeniz salatası tarifi

akdeniz salatası tarifi resimli akdeniz salatası yapılışı Evet Melek'ler, yaz geldi ve diyet yemekleri yine her mutfakta yerini aldı bizde size her ne kadar bir salata tarifi olsada kalorisi düşük olan bir salata tarifi sunmak istedik. Akdeniz salatası hem lezzetli hem hafif :) Buyrun tarifini öğrenelim kızlar; Malzemeler 2 Adet salatalık 2 Adet yeşil biber 1 Adet kırmızı soğan 200 gr...
  5. Facebook'ta Hesabı Dondurmakla Silmek Arasında ki Fark

Facebook'ta Hesabı Dondurmakla Silmek Arasında ki Fark

Bu konu facebook hesap dondurma ve silme hakkında bilgilere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan Facebook, kısa bir zaman da çok büyük bir kitleye ulaşarak inanılmaz bir atak yaptı. Facebook hesabı açanlar kişisel tercihlerine göre bazen hesaplarını bir süre dondururlar. Bazı kişiler ise hesabını tamamen silmeyi tercih ederler. Peki facebook hesabı dondurma ve...

Sayfayı Paylaş