gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Facebook’ta 30 gün engeli aldıysanız aşağıdaki adımları takip ederek engeli kaldırtabilirsiniz Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

5.png

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise [email protected] adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet yukarıdaki mail adresine şunu yazıp mail atınız

PHP- Kodu:

Merhabalar,

Sayın yetkili kural ihlali yapmamama rağmen, 30 gün boyunca beğeni yapma ve yorum yapma engeli aldım.

Her hangi bir spam olayına karışmadım, lütfen hesabımdaki engeli kaldırınız.

Arkadaşlarıma listemde olan insanlara mesaj atamıyorum.

Bu nasıl bir saçmalıktır en yakın arkadaşıma mesaj atamıyorum profilde ekli olmasına rağmen.

Yeni profil resmi paylaştıktan sonra 30 gün engel yedim ya böyle saçmalık varmı !!

Yorum yapamıyorum & Beğeni yapamıyorum & Mesaj Atamıyorum & Şaka Gibi !!

Lütfen bu engeli kaldırınz.

Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır ?

Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kaldırılır ?

facebook zaman tüneli kapatma facebook zaman tüneli iptal facebook zaman tüneli nasıl kapatılır facebook zaman tüneli nasıl kaldırılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Sosyal paylaşım ağlarının en çok kullanılanı olan facebook yeni uygulamalarla kullanıcılarını yenilikten yeniliğe koşturuyor. Son uygulaması ise facebook zaman tüneli. Faceobok zaman tüneli, siz face hesabınızı açtığınız...
  2. Facebook Zaman Tüneli Uygulaması Nasıl Kaldırılır

Facebook Zaman Tüneli Uygulaması Nasıl Kaldırılır

Facebook Zaman Tüneli Uygulamasını Kaldırma Facebook Zaman Tüneli Uygulamasını Kaldırma Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Facebook zaman tüneli uygulamasını kaldırma hakkında, merak edilen tüm bilgileri sizlerle ve ilgili tüm arkadaşalrımızla paylaşıyoruz. Facebook'un yeni özelliği Timeline Zaman Tüneli ile profilinizin görünümünü çok daha detaylı bir şekilde...
  3. Turkcell Hatlılara Gizli Numara Engeli Nasıl Kaldırılır ?

Turkcell Hatlılara Gizli Numara Engeli Nasıl Kaldırılır ?

Turkcell Gizli Numara Engeli Kaldırma Turkcell Gizli Numara Engel Kaldırma Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız Turkcell için dakika sorgulama hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfada da Turkcell Gizli Numara Engeli Kaldırma bilgilerini sizlere sunuyoruz... Gizli numaralardan gelen aramaları kabul etmek istediklerinde de yani daha önce yapılan engellemeyi...
  4. Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Bu konu; Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, skype programında engellediğimiz kişilerin engelini kolaylıkla kaldırabiliriz. Bunun için Araçlar/Seçenekler/Gizlilik/Engellenmiş kişiler sırasıyla tıklayın. Ve işte şimdi engellediğimiz kişileri gördüğümüz listeyle karşı karşıyayız. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi bu listede engellediğimiz...
  5. Facebook'ta Alınan 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook'ta Alınan 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

facebookta 30 günlük arkadaş ekleme engeli kaldırma facebookta 30 gün engel nasıl kaldırılır Sevgili melekler, eğer bir face hesabı kullanıyorsanız ve 30 gün engeli aldıysanız, bu yazımızda bu engeli nasıl kaldırabileceğinizle ilgili bilgiler bulacaksınız. Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Facebook...

Sayfayı Paylaş