gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar dün facebook'a girmek istedim ama açılmıyor neden açılmıyor bir bilginiz var mı bendemi sorun var acaba kontrol edermisiniz sizde açılıyor mu diye

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Daha önce Facebook Giriş Sayfası Açılmıyor şeklinde bir misafirimizin sorduğu soruda cevabımızı vermiştik.Aynı cevabı buradan size de verelim;

Size önerebileceklerimiz;

* Sitede düzenleme yapılıyor olabilir.1-2 gün sabredin.Malum kalabalık bir üye topluluğu var ve her geçen gün bu sayı artıyor.

* Eklenen içerikler ve videolar sebebiyle sitede sorun olabilir,o kadar ağırlığı kaldıramayabilir.Hata vermesi doğaldır.Biraz bekleyin,sonra tekrar deneyin.

* Tarayıcınızı değiştirip öyle deneyin.

* Geçmişi ve çerezleri temizleyin.

* Güvenlik programınız engelliyor olabilir,ayarlarını kontrol edin.

Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hormon bozukluğu nedir sebepleri nelerdir

hormon bozukluğu nedir sebepleri nelerdir

hormon bozukluğunun sebepleri hormon bozukluğu bitkisel tedavi bozukluğu belirtileri nelerdir nedenleri bozukluğuna bitkisel çözüm HORMON BOZUKLUĞU POLİKİSTİK OVER HASTALIĞI Polikistik over hastalığı adet düzensizliği, kıllanma, istendiği halde gebe kalamama şeklinde...
  2. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  3. Bilgisayarın Kamerası Neden Açılmıyor ?

Bilgisayarın Kamerası Neden Açılmıyor ?

Bu konu; bilgisayarın kamerası açılmıyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, acemi bilgisayar kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan biri de bilgisayar kamerasının açılmama sorunudur. Yani bir pc-cam alırlar ve fişini sokunca kamera çalışacak zannederler. Oysa çalışması için yapılacak bazı işlemler vardır. İşte o bilgiler... Bilgisayarın kameranızı...
  4. alerjiye neler sebep olur

alerjiye neler sebep olur

Özellikle sabahları feci şekilde hapşırıyorum, alerji olduğu belli ama neye alerjim var anlayamadım.Alerjiye neler sebep olur yazabilirmisiniz belki kaçırdığım birşeyler var..:S
  5. 6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

slm melekler ,ya benim 6 yasnda kızm var uyurken asirı derecede dislerini gicırdatiyor bilgisi olan varsa paylasırmısınz?

Sayfayı Paylaş