gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook açmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bende Facee açmak isteyenler denim arkadaşlarım yaşım 9 babama söyledim açarız dedi amma ben açmak istiyorum süpriz olsun facebook yani facee nası açıyoz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Facebook yönetmeliğine göre ne yazık ki 13 yaşın altındakiler facebooka üye olamıyorlar.Tabi yaşı büyük yazıp kaydolmak mümkün ,bu kararı ve sorumluluğu ebeveyninize bırakıyoruz ve forumumuzda bulunan Facebook Nasıl Açılır adlı konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz. :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. İrem Duruyürek

İrem Duruyürek Forum Okuru

facebook açmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl

Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl

Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl açacağımı bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olun kızlar
  2. Hamuru Daha Kolay Açmak İstiyorsanız Buyrun Önerilerimize

Hamuru Daha Kolay Açmak İstiyorsanız Buyrun Önerilerimize

hamuru daha kolay açmak için Hamuru daha kolay açmak için pratik bilgi Sevgili melekler, çay davetlerinizin, arkadaş toplantılarınızın en sevilen yiyecekleri hamur işleridir. Eğer siz de hamurişi yiyecekler yapmayı seviyorsanız bu sayfamızda Hamuru daha kolay açmak için pratik bilgi vermek istiyoruz. Hamuru daha kolay açmak için verdiğimiz bu bilgilerle sevdiklerinize sık sık nefis...
  3. yahoo hesabı açmak istiyorum

yahoo hesabı açmak istiyorum

Merhaba.Ben yahoo hesabı açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  4. facebookta grup açmak istiyorum yardım

facebookta grup açmak istiyorum yardım

Facede gruplar var biliyorsunuz.Ben de bir grup açmak istiyorum ne yapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş