gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook anlamlı sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook sözleri anlamlı olacak varsa paylaşın face me atayım kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Felsefi Anlamlı Sözler adlı konumuzda tam facebooka göre sözler var. İncelemenizi tavsiye ederiz :)

facebook anlamlı sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  2. Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥ "Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Kadının kalbine acı yerine sevgi, Sırtına sopa yerine şefkat, Gözlerine yaş yerine gerçek...
  3. Hayata dair anlamlı sözler facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook

hayata dair anlamlı sözler, hayata dair sözler facebook facebook hayata dair anlamlı sözler 2012 ADINI bile ANMIYORUM bazılarının..! ÇOMAKLARINI hazırlayamayacak kadar DARGINIM..! Bazı ETEKLER, her KADINA yakışmaz, Mesela, UZUN BOYLU olmak lazım...! Bazı ERKEKLERDE, pantalona yakışmaz, Mesela, ADAM olmak lazım ..! Sahte dost sabun gibidir. Elini yüzünü temizler; ama ayağını kaydırır!...
  4. 2013 Facebook Anlamlı Sözler

2013 Facebook Anlamlı Sözler

Bu konu facebookta yer alan anlamlı sözlere yer vermektedir. 2013 Facebook anlamlı ve etkileyici sözler arayanlar için en yeni söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz. ~*~Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin~*~ Fringe - Walter Bishop ~*~"Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih...
  5. En Anlamlı Facebook Sözleri

En Anlamlı Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan gacebook gün geçtikçe daha büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Facebook profil sayfanız da paylaşmak için anlamlı sözler arıyorsanız sizler için en yeni anlamlı sözleri bu yazımız da paylaşıyoruz. -Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak. -Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl…...

Sayfayı Paylaş