gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebook ayarları, facebook gizlilik ayarları, facebook arkadaş listesi gizleme Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan facebook da arkadaş listenizi kimlerin görüp göreimyeceği konusunda yapılacak ayar bilgilerini merak edenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    Facebookta arkadaş listemizi nasıl gizleyeceğimizi anlatacağız. İnternet teknolojisi geliştikçe kullanıcılar artıyor ve sosyal ağlara rağbet büyüyor. Sosyal ağlara hiç düşünmeden adımızı soyadımızı okulumuzu bulunduğumuz yeri, tüm bilgilerimizi veriyor, sonra bir gün bir sıkıntı oluştuğunda neden bu kadar rahat davrandığımızı düşünüp duruyoruz. Facebookta arkadaş listesinin görünürlüğü de bir takım sorunları beraberinde getiriyor. Listenizde olmayan biri o listeden bir ismi taklit ederek sizlerle iletişime geçmeye çalışabiliyor. Sizin de arkadaş listenizi gizlemek, saklamak için çeşitli nedenleriniz olabilir. Öyleyse buyrun facebooktaki arkadaşları saklamayı resimli olarak anlatmaya çalışalım.
    facebook (1).JPG

Facebook'a girdiniz ve isminize tıklayarak kendi duvarınıza gittiniz. "Arkadaşlar" yazan bölüme girip arkadaş listenizi komple görün. İşte oradayken resimde görüldüğü gibi sağda yukarda "düzenle"ye tıklayalım.

"Düzenle"ye tıkladıktan sonra "Zaman tünelinde arkadaş listeni kimler görebilir?" diye bir şey çıkacak karşınıza.
    facebook (2).JPG

Buradan listenizi kimlere göstermek istediğinize dair seçiminizi yapın, eğer arkadaş listenizi herkesten gizlemek istiyorsanız "sadece ben" seçeneğine tıklayın. Ardından hemen altında "kapat" a tıklayın ve bir arkadaşınızdan hesabınızın nasıl göründüğünü kontrol ettirin.

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılıyor ya ben yeniyim hala bilmiyorum lütfen banada Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılır anlatın arkadaşlar.
  2. Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebook Arkadaş Önerme Facebook Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook sitesinde arkadaş önerme nasıl yapılıyor diyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Facebook da arkadaş önerme konusunda bilgiler sunuyoruz. Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman sizin için Önerilen insanları ya da Sayfaları görebilirsiniz. Öneriler ana sayfada, yeni kullanıcı tanıtım...
  3. Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır acaba? Lütfen bu konuda bilgi ve yardımlarınızı benden esirgemeyin kızlar:S
  4. Facebook MSN Adresi Nasıl Gizlenir diyenler buyrun

Facebook MSN Adresi Nasıl Gizlenir diyenler buyrun

facebook.com uzantılı msn adresi gizleme Facebook'ta msn adresi nasıl saklanır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Facebook msn adresi nasıl gizlenir hep birlikte öğreniyoruz ve Facebook kullanımı hakkında daha da bilinçli bir kullanıcı oluyoruz. Şimdi gelin Facebook.com msn adresi saklama yöntemlerini inceliyelim arkadaşlarım. Facebook, 900 milyon kullanıcısının profil...
  5. Facebook Fotoğraf Albümü Nasıl Gizlenir?

Facebook Fotoğraf Albümü Nasıl Gizlenir?

facebook gizlilik ayarları, facebook fotoğraf albümü gizleme, facebook ayarları Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan facebook da zaman tünelinizde paylaştığınız resim albümünüzü kimlerin görüp göremiyeceği konusunda gizlilik ayarları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sizlere resimli bir şekilde facebook albüm gizleme ayarlarını paylaşıyoruz. Yaygınlaştıkça beraberinde...

Sayfayı Paylaş