gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebook beğenmedim butonu, facebook yeni özellikler, facebook butonu, beğenmedim butonu Facebook için yeni bir özellik daha geliyor. Henizin bildiği gibi paylaşımların altın da bulunan beğendim butonuna alternatif seçenek olarak beğenmedim butonu yoktu. Talebin çok fazla olması nedeni ile beğenmedim butonunu da ekleme kararı alan yetkiler yakın bir zaman da bunu gerçekleştirmek için çalışmalara başlıyacaklar. facebooka-begenmedim-butonu-geliyor.png

Facebook'a beğenmedim butonu geliyor. Mark Zuckerberg, gelen teklifleri değerlendirdi ve Facebook'a beğendi butonunun yanına beğenmedim butonu yapmaya karar verdi. Facebook kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi.

Facebook'a, "beğenmedim" butou gelebilir. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, siteye "dislike/beğenmedim" butonu bırakılmasına yönelik kullanıcılardan yoğun talep geldiğini belirterek, bunun hayata geçirilmesi için çeşitli yöntemler üzerinde düşündüklerini kaydetti.

Her gün binlerce insanın Facebook'ta hayatlarındaki hüzünlü, neşeli veya acı anlara yönelik paylaşımlar yaptığını ifade eden Zuckerberg, birçok kişinin böyle durumlarda sadece "beğen"e tıklamaktan hoşlanmadıklarını, bunun o andaki "beğenme" durumuna uygun duygu olmadığını, bu nedenle "beğenmedim" seçeneğinin de bırakılması gerektiğini anlattıklarını söyledi.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta her gün milyonlarca insan zaman geçiriyor. Facebook'da birçok fotoğraf, görüntü veya yazı paylaşıyor. Birçok insan da sadece "beğendim" seçeneğini içlerinden gelerek tıklayamadığından şikayet ediyor. Beğendim butonu olduğu gibi beğenmedim butonunun da olmasından yakınıyorlardı. Kullanıcıların büyük bölümü "beğendim" butonunu tıklamanın kişinin gerçek duygusunu yansıtmadığını düşünüyor. Buna yönelik çalışmalar jet hızıyla Mark Zuckerberg'den geldi..

THESECRET ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ne kadar güzel :D

MaWiM bunu beğendi.
Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Sitenize Türkçe Facebook beğen butonu kodu koymak istiyorsanız lütfen aşağıdaki konumuzu takip ediniz. Yapamayan olursa soru sorabilir. Bunun için öncelikle. Like Button - Facebook Geliştiricileri Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz. daha sonra en alttan GET CODE ye tıklıyorsunuz. Yukarıdaki resimdeki gibi açılan...
  2. Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kodu nasıl alınıyor Facebook beğen butonu yapma Facebook beğen butonu oluşturma Türkçe olmasını istiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Onun için sizlere hemen anlatmaya başlıyorum arkadaşlarım. Herşeyden önce şunu söyleyim. Eğer beğenilmesini istediğiniz yer facebook sayfanız ise aşağıdaki resimdeki linke sitenizinismi.com/facebooksayfaadiniz şeklinde ekleme yapacaksınız...
  3. facebook like butonu nasıl eklenir

facebook like butonu nasıl eklenir

Arkadaşlar facede like butonu nasıl ekleniyor bilen var mı acil yardım edin noolurrrr :S
  4. Facebook Sympathize Butonu Nedir?

Facebook Sympathize Butonu Nedir?

facebook Sympathize butonu, facebook yenilikleri, facebook butonları Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olmaya devam eden facebook da yeni bir buton uygulaması daha geliyor. Facebook sympathize butonu olarak çok yakında uygulamaya geçecek olan facebook yenilikler yapmaya devam ediyor. Sympathize butonu nedir ve ne işe yarar diye merak edenler için detaylı bilgiler sizlerle......
  5. Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor!

Facebook "Duygu Butonu" Çok Yakında Geliyor!

facebook duygu butonu, facebook duygu durumu, facebook duygularını paylaşıyorum Sevgili melekler, facebook, kullanıcıları için yepyeni bir uygulama getirmeye hazırlanıyor. Artık beğen seçeneği dışında bir seçeneğiniz daha olacak: "Duygularını paylaşıyorum". Facebook mühendislerinden Dan Muriello yeni bir sistem üzerinde çalışıyor. Huffington Post'un haberine göre ‘sympathize’ yani...

Sayfayı Paylaş