gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?

Konu, 'Oyunlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

candy crush oyunu, candy crush nasıl oynanır, candy crush hileleri Facebook ta son zamanların en çok oyunlarının başında gelen candy crush oyununun müptelaları gün geçtikçe çoğalıyor. Oyuna karşı aşırı bir ilgi olduğu kesin. Bilgisayardan oyunu oynayacağınız gibi ayrıca Candy Crush Saga Facebook’ta ya da IOS veya Android işletim sistemin üzerinden oynanan bir oyun olma özelliği taşıyor.

Eğer ilk kez bu oyunu oynayacak kişiler varsa onlar için Cany Crush Saga oyunu nasıl oynanır ve başarılı olmak için gereken tüyoları sizler için paylaşıyoruz.

candy crush.jpg

Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook'ta FARMVILLE Oyunu Nasıl Oynanır?

Facebook'ta FARMVILLE Oyunu Nasıl Oynanır?

farmville nasıl oynanır farm ville nasıl oynanır farmville oynanıyor oyunu oyunu Facebook'ta Farmville Oyunu Nedir, Farmville Nasıl Oynanır? Oyunla İlgili Bilgiler ve Tüyolar (by NeMeSiS - meleklermekani) Sevgili Melekler, Günümüzde bir çok insanın vazgeçilmezi olan Facebook'ta insanların en çok vakit geçirdikleri uygulamalar oyunlar oluyor. Bir facebook kullanıcısı olarak benim de en...
  2. FARMVİLLE (facebook) oyunu  nasıl oynanır?

FARMVİLLE (facebook) oyunu nasıl oynanır?

farmvilla nasıl oynanır farm villa nasıl oynanır farm villa otomatik toplama FARMVİLLE (facebook) oyununu bi anlatın bakalım. Bende tarla ekmek istiyorum.. İnanın bilmiyorum yaaa.. Babamın çiftliği var ama kene yüzünden meyva toplamaya bile gidemiyorumm.. BUda dertmi diyeceksiniz ama napayım bunu soracak kimse yok etrafımda.. Kızlar bilgilerinizi paylaşın. Belki stres atacaklarada sebep...
  3. Yağ Satarım, Bal Satarım, Oyunu Nasıl Oynanır

Yağ Satarım, Bal Satarım, Oyunu Nasıl Oynanır

Yağ Satarım, Bal Satarım, Oyunu Nasıl Oynanır bu oyunu bilenler oyun şeklini ve kurallarını yazarsa çok sevinirim.
  4. Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

facebook oyun engelleme, facebook oyun isteği engelleme, facebook uygulama kaldırma Facebook hesabı olanlar iyi bilir ki bazen oyun oynamadıkları halde sürekli arkadaş listesinde ki kişiler tarafından oyun istekleri gönderilir. Hatta bu bazen artık öyle can sıkıntısı bir duruma dönüşür ki oyun kelimesinden bile nefret ettiğiniz olmuştur. Bu aşama da sizlere facebook da oyun isteklerini...
  5. Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?

Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?

candy crush oyunu kaçıncı bölümde bitiyor, candy crush oyunu kaçıncı seviyede bitiyor, candy crush oyunu ne zaman bitiyor Bana göre son yılların en popüler oyunlarından biri olan candy crush, her yaştan kişiyi bağımlılığı altına alıyor diyebilirim. Renkli şekerleri patlatarak geçtiğiniz her bölüm de farklıoyunlar ve zorluklar sizi bekliyor. Birçok kişide bağımlılık haline gelen candy crush...

Sayfayı Paylaş