gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebook meme kanseri etkinliği, facebook mesaj etkinliği, facebook tatil etkinliği Sosyal paylaşım ağı facebook da bugünlere bayanların profil sayfalarında falanca ülkeye şu kadar aylığına gidiyorum diye bir ileti dolaşıyor. Herkesin merak etttiği bu etkinlik aslında bayanlar arasında bir nevi dayanışma için.. Meme kanseri için her sene farklı iletileri sayfalarında paylaşan hanımlar meme kanseri için dayanışma etkinliğine katkı sağlamış oluyor. Sizlere bu mesaj hakkında genel bilgilere geçiyorum;)

meme kanseri.jpg

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Geçen gün bende facemde bu etkinliğe katılarak 12 aylığına kolombiyaya gittiğimi paylaşmıştım. Durumdan haberi olmayan kayınvalidem bunu öğrenince çok üzülmüş kadıncağız eşimi ağlaya ağlaya arayarak "oğlum nereye gidiyorsunuz oralar çok uzak değilmi gitmeyin" diye üzülmüş. Eşimde bu eylemden habersiz bana gülerek"yahu biz kolombiya'yamı gidiyoruz" diye sordu bende durumu açıkladım başladık birlikte gülmeye:D:D

Facebook da Bu Bayanlar Nereye Gidiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Adam nereye gidiyor...

Bu Adam nereye gidiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiye nereye gidiyor?

Türkiye nereye gidiyor?

Arkadaşlar son zaman da iyice doldum taştım .. Sebebine gelince eminim sizlerde okuduğunuzda hak vereceksiniz. Son zamanlarda bir cinayet bir vahşet bir zorbalık ki almış başını gidiyor nereye baksak hangi kanalı açsak hangi gazeteyi okusak şu şunu kesmiş şu bunu kaçırmış falancayı bıçaklamışlar falan filan Ya arkadaşlar noluyoruzzzz!!!! Türkiye nereye gidiyor böyle??? Hiç dikkat...
  3. Altın fiyatları nereye gidiyor

Altın fiyatları nereye gidiyor

Altın, 6 haftanın yükseğine çıktıktan sonra bazı yatırımcıların kar satışına gitmesi ile altın ikinci haftadaki yükselişini sınırlayarak son dört günde ilk kez geriliyor. Spot altının onsu yüzde 0.4 kadar düşüşle 1,757.10 dolardan gerilerken Singapur'da ise yerel saatle 11.12'de 1,758.63 dolardan işlem gördü. Euronun dolar karşısında güçlenmesiyle altının onsu dün, 22 eylülden beri en en...
  4. Bu da Facebook Yatağı !

Bu da Facebook Yatağı !

ilginç yatak tasarımları facebook yatağı Facebook kullanıcılarına, tutkunlarına bir müjdemiz var melekler :D:D Artık facebook pcnizden ya da telefonunuzdan çıkıp bizzat yatak odanıza kadar giriyor. Evet, yanlış okumadınız. Eğer isterseniz artık Facebook'un F'sinin içinde yatabilirsiniz. Uyanık tasarımcıların, face kullanıcılarından yola çıkarak tasarladıkları bu ergonomik yatak çok hoş...
  5. İstanbulun Neredeyse Tamamını Saran Bu Gizemli Koku da Ne???

İstanbulun Neredeyse Tamamını Saran Bu Gizemli Koku da Ne???

İstanbul Haberi İstanbulu Saran Gizemli Koku İstanbulda Sabah Saatlerinde Şehrin Neredeyse Tamamında Hissedilen Garip Kokuyu Merak Ediyormusunuz?İşte haberin detayları... Sabah saatlerinde şehrin neredeyse tamamında hissedilen garip kokuyu kimi kullanıcılar "yanık çorap kokusu" olarak nitelerken, kimileri de "peynirli cips kokusu" duyduklarını belirtti. Sanal...

Sayfayı Paylaş