gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu facebook da öpücük işaretinin nasıl yapıldığı bilgilerini içermektedir. Facebook üyeliği olanların en çok merak ettiği konulardan biride facebook paylaşımların da ve yorumlarında yapılan öpücük işaretinin nasıl yapıldığı yolundadır.

Sizlere facebook da öpücük resminin nasıl çıktığı bilgilerini paylaşıyoruz.

Facebookta öpücük yapmak için şu kodu girmeniz yeterli olacaktır arkadaşlar :* Öpücük

Facebook öpücük yapma işareti için :* iki nokta üst üste ve sonra yıldız işareti yaptığınızda öpücük işareti çıkacaktır.

2. denizhan

denizhan Forum Okuru

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

arkadaşlarım ben face hesabımdaki yorumların nasıl gizleneceğini öğrenmek istiyorum var ise yardımcı olun lütfen.
  3. Pc Klavyesinde Eşit Değildr İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Pc Klavyesinde Eşit Değildr İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Eşit Değildir İşareti Nasıl Yapılır Eşit Değildir İşareti Klavyede Klavyede eşittir işareti nasıl yapılır sizlere daha önce bilgiler vermiştik sevgili melekler. Merak edenler ve kullanmak isteyenler için de bu sayfamızda Klavyede Eşit Değildir İşareti Nasıl Yapılır sizlerle paylaşıyoruz... Klavyede eşit değildir işaretini yapmak için şu yolu izleyin:...
  4. facede ki işaretler , kalp işareti nasıl yapılıyor

facede ki işaretler , kalp işareti nasıl yapılıyor

Gençlik, bişey soracam.Facedeki kalp işareti gibi işaretler nasıl yapılıyor acaba merak ediyorum ?Bir yardım etseniz..
  5. Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılıyor?

Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılıyor?

sonsuzluk işareti, sonsuzluk işareti nasıl yapılır, klavyede sonsuzluk işareti Klavyede sonsuzluk işareti yapmak için izleyeceğinz yol ve kısayol tuşlarını merak edenler için gerekli bilgiler sizlerle birlikte... Klavyede sonsuz işareti yapmak için "ALT" tuşuna basılı tutun "8" "7" "3" ve "4" tuşlarına sıra ile basınız. uğraşmak...

Sayfayı Paylaş